Augmentin ES

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek do sporządzenia zawiesiny doustnej
Dawka
(0,6g+0,0429g)/5ml
Ilość
100 ml (butelka)
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: INPHARM SP. Z O.O.

Augmentin ES - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Czy biorąc antybiotyk Augmentin mogę też brać leki nasenne?

Czy biorąc antybiotyk Augmentin mogę też brać leki nasenne? Ból nie pozwala mi spać. Stwierdzono u mnie wczoraj ostrą anginę, dostałam Augmentin jednak lekarz tak szybko mnie wyprosił z gabinetu i prawie wcale nie obejrzał, że nie zdążyłam spytać o jedną rzecz. Tata obejrzał mi znowu gardło i sądzi, że zrobił mi się ropień. Symptopmy się zgadzają. Słyszałam, że jeśli podejrzewa się ropień to powinno się jak najszybciej zgłosić do lekarza żeby naciął go, czy powinnam tak zrobić?

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Augmentin ES - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Amoxicillinum, Acidum clavulanicum

  Jest to antybiotyk betalaktamowy, połączenie penicyliny-amoksycyliny o szerokim spektrum działania z inhibitrem betalaktamazy – kwasem klawulanowym. Stosowany w zakażeniach górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenia ucha środkowego, zatok, migdałków, oskrzeli, płuc), zakażeniach układu moczowo-płciowego (wyjątek stanowi zapalenie gruczołu krokowego), zakażeniach w obrębie jamy brzusznej, zakażeniach skóry i tkanek miękkich (po ukąszeniach owadów, przy ropniach okołozębowych).

  Dostępne opakowania
  Augmentin ES

  Augmentin ES

  proszek do sporządzenia zawiesiny doustnej - 100 ml (butelka) - (0,6g+0,0429g)/5ml
  INPHARM SP. Z O.O.