Skutki uboczne stosowania Augmentinu
dzien dobry trzeci dzien biore antybiotyk augmentin 875 125 I MAM ZAWROTY GŁOWY INUDNOSCI CO MAM ROBIC
Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:
Zobacz wszystkie »dzien dobry trzeci dzien biore antybiotyk augmentin 875 125 I MAM ZAWROTY GŁOWY INUDNOSCI CO MAM ROBIC
Czy biorąc antybiotyk Augmentin mogę też brać leki nasenne? Ból nie pozwala mi spać. Stwierdzono u mnie wczoraj ostrą anginę, dostałam Augmentin jednak lekarz tak szybko mnie wyprosił z gabinetu i prawie wcale nie obejrzał, że nie zdążyłam spytać o jedną rzecz. Tata obejrzał mi znowu gardło...
Moja trzylatka od konca grudnia narzeka na bol lewego ucha, nasilajacy sie pod wplywem dotyku. Nie pozwala czesac z tej strony wloskow, nie daje wycierac go recznikiem. Dostala od laryngologa Augmentin na 5 dni, ale w jej stanie nie ma zadnej roznicy. Co dalej?
Witam. Czy lek augumentin obniza dzialanie tabletek antykoncepcyjnych (BonaDea)? czy powinnam stosowac dodstkowe zabezpieczenie? Oraz dodatkowe pytanie, czy stosujac augumentij moge wychodzic na slonce ?
Witam Czy mogę przyjmować Citaxin(20 mg dziennie) i Augmentin? Lekarz mi przepisał i boję się że coś może po tym się stać. Miałam też brać trittico na nicale myślę że to zbyt ryzykowne pomoocy
Ten preparat należy do kategorii:
Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:
za darmo
farmaceutów jest teraz online
maść oczna - 3,5 g - (1mg+3500j.m.+6000j.m.)/g
roztwór do podania w wodzie do picia - 1 l (butelka) - 0,05 g/ml
zawiesina doustna - 100 ml (butelka) - (0,2g+0,04g)/5ml
zawiesina doustna - 100 ml (butelka) - (0,2g+0,04g)/5ml
Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.
Jest to antybiotyk betalaktamowy, połączenie penicyliny-amoksycyliny o szerokim spektrum działania z inhibitrem betalaktamazy – kwasem klawulanowym. Stosowany w zakażeniach górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenia ucha środkowego, zatok, migdałków, oskrzeli, płuc), zakażeniach układu moczowo-płciowego (wyjątek stanowi zapalenie gruczołu krokowego), zakażeniach w obrębie jamy brzusznej, zakażeniach skóry i tkanek miękkich (po ukąszeniach owadów, przy ropniach okołozębowych).
Komentarze