Gutron

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki
Dawka
2,5 mg
Ilość
20 tabl.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: FORFARM SP. Z O.O.

Gutron - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Gutron - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Midodrini hydrochloridum

  Midodryna, czyli lek podwyższający ciśnienie tętnicze krwi, stosowana jest w przypadkach ciężkiego niedociśnienia ortostatycznego (pojawiającego się przy zmianach pozycji ciała) wywołanego zaburzeniami czynności autonomicznego układu nerwowego. Midodrynę stosuje się w przypadku braku możliwości zastosowania leczenia przyczynowego. Midodryna jest prolekiem, sama nie wykazuje aktywności terapeutycznej, natomiast w organizmie pacjenta ulega przekształceniu do formy aktywnej – deglimidodryny.

  Dostępne opakowania
  Gutron

  Gutron

  tabletki - 20 tabl. - 2,5 mg
  FORFARM SP. Z O.O.
  Gutron

  Gutron

  tabletki - 20 tabl. - 2,5 mg
  FORFARM SP. Z O.O.