Leki rozkurczone w 33. tygodniu ciąży
Dzień dobry. Jestem w 33 tc. Musze przyjmować leki rozkurczowe. Czy bardziej bezpieczny dla dziecka jest buscopan czy nospa?

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:
Zobacz wszystkie »Dzień dobry. Jestem w 33 tc. Musze przyjmować leki rozkurczowe. Czy bardziej bezpieczny dla dziecka jest buscopan czy nospa?
udalem sie do lekarza stwierdzil zapalenie zeber przepisano mi leki. RHUMALGAN SR i BUSCOPAN pierwszy jest przeciwbolowy drugi rozkurczowy a gdzie cos na tan stan zapalny ? Pownienem poprosic lekarza o jakies jeszcze leki one nie pomagaja.
Czy po wycięciu wyrostka robaczkowego mogą być jakieś komplikacje? U mnie się zaczęły, a nigdy wcześniej nie miałem problemów z bólem brzucha (całego, trudno określić dokładne miejsce). Zrobiłem USG, 2x gastroskopię, tomografię, nie licząc badania...
boli mnie podbrzusze, mam nawracające infekcje dróg moczowych, grypę- miałąm antybiotyk. BYŁAM DZIŚ W SZPITALU PODANO MI PAPAWERYNE, TERAZ WZIĘŁAM BUSCOPAN, TROSZKĘ PRZESZŁO, nie wiem co dalej robić...
od jakiegoś czasu mam straszne skurcze żołądka, nic nie pomagało, każda pozycja czy leżąca czy siedząca nie była odpowiednia, dopiero buscopan pomógł. biorę silne leki przeciwzapalne olfen ponieważ mam RZS. boje sie isc do gastrologa. czy może mi ktos powiedziec co mi dolega i co jeść żeby uniknąć tych skurczy? dziękuję Kasia
Ten preparat należy do kategorii:
Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:
za darmo
farmaceutów jest teraz online
fix - 20 toreb. - 3,5 g
zioła do zaparzania w saszetkach - 20 toreb. - 1,5 g
mieszanka ziołowa - 80 g
proszek - 100 g
Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.
Hjoscyna to jeden z głównych alkaloidów tropanowych o działaniu cholinolitycznym. Występuje w roślinach z rodziny psiankowatych: pokrzyku, bieluniu, lulku, lulecznicy i innych. Stosowany jako lek rozkurczający, działający w schorzeniach narządów jamy brzusznej.
Komentarze