Thyrogen

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań
Dawka
0,9 mg/ml
Ilość
2 fiol.
Typ
Rp zastrzeż.
Refundacja
Nie
Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Thyrogen - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Preparat rekombinowanego TSH a Thyrogen

Preparat rekombinowanego TSH a Thyrogen-czy to jest to samo?Chodzi o domięśniową jakąś subst.przed scyntygrafią diagnost.bez potrzeby odstawiania Euthyroxu przed badaniem,oraz czy to może szkodzić bardziej (ewent.jakie uboczne zagrożenia)niż odstawienie Euthyroxu na 30 dni przed badaniem scyntygr.?

Stosowanie Euthyroxu a wstrzykiwanie Tyrogen

Co to jestTyrogen,wstrzykiwany głęboko domięśniowo zamiast odstawienia Euthyroxu przed scyntygrafią diagnost.tarczycową, po co, w jakich przyp.pacjentów i jakie mogą być ewent.skutki uboczne?Co bezpieczniejsze:odstawienie Ethyroxu czy wstrzyknięcie Tyrogenu przed badaniem scyntygrafii?

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Thyrotropin alfa

  Dostępne opakowania
  Thyrogen

  Thyrogen

  proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań - 2 fiol. - 0,9 mg/ml
  DELFARMA SP. Z O.O.