Thyrogen

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań
Dawka
0,9 mg/ml
Ilość
2 fiol.
Typ
Rp zastrzeż.
Refundacja
Nie
Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Thyrogen - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Stosowanie Euthyroxu a wstrzykiwanie Tyrogen

Co to jestTyrogen,wstrzykiwany głęboko domięśniowo zamiast odstawienia Euthyroxu przed scyntygrafią diagnost.tarczycową, po co, w jakich przyp.pacjentów i jakie mogą być ewent.skutki uboczne?Co bezpieczniejsze:odstawienie Ethyroxu czy wstrzyknięcie Tyrogenu przed badaniem scyntygrafii?

Preparat rekombinowanego TSH a Thyrogen

Preparat rekombinowanego TSH a Thyrogen-czy to jest to samo?Chodzi o domięśniową jakąś subst.przed scyntygrafią diagnost.bez potrzeby odstawiania Euthyroxu przed badaniem,oraz czy to może szkodzić bardziej (ewent.jakie uboczne zagrożenia)niż odstawienie Euthyroxu na 30 dni przed badaniem scyntygr.?

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Thyrotropin alfa

  Dostępne opakowania
  Thyrogen

  Thyrogen

  proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań - 2 fiol. - 0,9 mg/ml
  DELFARMA SP. Z O.O.