PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn doustny
Dawka
-
Ilość
30 wor.a 125ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym - ulotka preparatu

PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym - opis

Wskazania do stosowania:

Do postępowania dietetycznego w potwierdzonej fenyloketonurii (PKU) u dzieci w wieku powyżej 4 lat i dorosłych, w tym kobiet ciężarnych.

PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym - skład

PKU Lophlex LQ jest produktem w płynie o różnym smaku, zawierającym aminokwasy bez fenyloalaniny, witaminy, pierwiastki śladowe i niektóre składniki mineralne. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym

  PKU Lophlex LQ o sm.pomarańczowym

  płyn doustny - 30 wor.a 125ml
  NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.
  Powiązane artykuły
  Zasiłki dla rodziców

  Matka z dzieckiem

  Matka z dzieckiem

  Mama i niemowlę Osoby samotnie wychowujące dzieci mogą ubiegać się o świadczenia.

  Zasiłki dla rodziców

  Samotna matka

  Samotna matka

  Samotne wychowywanie dzieci Samotna matka ma prawo otrzymywać dodatek do zasiłku rodzinnego w wysokości 170 zł na dziecko, a w przypadku dwojga dzieci lub więcej - łącznej kwoty 340 zł.

  Zasiłki dla rodziców

  Wychowywanie dziecka

  Wychowywanie dziecka

  Chustonoszenie O prawo do zasiłku macierzyńskiego może ubiegać się kobieta, która w okresie ubezpieczenia chorobowego urodziła dziecko.

  Zasiłki dla rodziców

  Wyprawka szkolna

  Wyprawka szkolna

  Dzieci szykujące się do szkoły Zasiłek szkolny może być przyznany w formie pieniężnej na pokrycie wydatków związanych z procesem edukacyjnym lub w formie pomocy rzeczowej o charakterze edukacyjnym.

  Zasiłki dla rodziców

  Wniosek o zasiłek rodzinny

  Rodzina składa się do 1 września. Mogą się o niego ubiegać najbiedniejsze rodziny. Zasiłek rodzinny częściowo pokrywa koszty związane z utrzymaniem dziecka. Pieniądze wypłacane są regularnie, co miesiąc, w okresie od 1 listopada do 31 października. Komu...

  Zdrowie

  Mieszkaj zdrowo

  Urządzenie mieszkania, które ma nam służyć przez lata, to z pewnością nie lada wyzwanie. Zadanie to wymaga odpowiedniego przygotowania, porównania różnych ofert i ustalenia priorytetów. Najczęściej chcielibyśmy, aby nasze gniazdko było przede wszystkim...

  Badania

  Badanie czynnościowe nosa (rynomanometria)

  Rynomanometria jest badaniem czynnościowym nosa, wykorzystywanym w celu obiektywnej oceny jego drożności. Jest ona wykorzystywana zarówno w praktyce laryngologicznej, jak i alergologicznej. Polega ona na jednoczasowym pomiarze gradientu ciśnienia pomiędzy...

  Małżeństwo

  Byli małżeństwem przez 70 lat. Zmarli trzymając się za ręce

  Byli małżeństwem przez 70 lat. Zmarli trzymając się za ręce

  To jedna z tych historii, które chwytają za serce. Amanda Platell, dziennikarka "Daily Mail", opowiada historię swoich rodziców. Ta niezwykła para była ze sobą przez 70 lat. W ostatnich chwilach swojego życia trzymali się za ręce. Małżeństwo wbrew przewidywaniom Norma...