Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
kapsułki elastyczne
Dawka
0,2 g
Ilość
30 kaps. (słoik)
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: SEQUOIA SP. Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych - ulotka preparatu

Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych - opis

Preparat do postępowania dietetycznego w stanach zwiększonego zapotrzebowania na kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz w niedoborach tych kwasów w diecie.

Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych - skład

Zawartość kapsułki: DHA (kwas dokozaheksaenowy) z alg Schizochytrium sp. substancje dodatkowe: olej słonecznikowy wysokooleinowy, lecytyna słonecznikowa; substancje przeciwutleniające: tokoferole i palmitynian askorbylu. Otoczka kapsułki: karagen, skrobia kukurydziana, sorbitol, gliceryna, woda, barwnik: beta karoten, karmel.

Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych - dawkowanie

Przy ustalaniu podaży preparatu Omegamed Vegetarian, należy wziąć pod uwagę dietę. W przypadku braku lub niskiej podaży DHA z diety np. niskie spożycie ryb morskich, zaleca się podawanie DHA przynajmniej 2 kapsułek dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania, lekarz może wskazać inny sposób podawania.

Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych - działania niepożądane

Brak zgłoszonych działań niepożądanych

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Docosahexaenoic acid

  Dostępne opakowania
  Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych

  Omegamed Vegetarian dla dzieci i dorosłych

  kapsułki elastyczne - 30 kaps. (słoik) - 0,2 g
  SEQUOIA SP. Z O.O.
  Powiązane artykuły
  Pokój dziecięcy - planowanie, wyposażenie, dodatki

  Kołyska dziecięca

  Kołyska dziecięca

  Niemowlak w kołysce Kołyska spełnia ważną funkcję - daje maluchowi schronienie, w którym może cieszyć się zdrowym i bezpiecznym snem.

  Zasiłki dla rodziców

  Dziecko niepełnosprawne

  Dziecko niepełnosprawne

  Niepełnosprawne dziecko w szkole Świadczenia pielęgnacyjne wypłacane są osobom, które opiekują się osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji.

  Tańce akrobatyczne

  Breakdance - historia, figury

  Breakdance jest tańcem znanym jako break, breaking, b-boying, breakdancing. Breakdance wymaga od tancerza świetnych predyspozycji fizycznych, dobrej kondycji, a także wysokiego poczucia rytmu. Taniec breakdance narodził się w 1969 roku w dzielnicy Nowego...

  Zasiłki dla rodziców

  Ojciec z dzieckiem

  Ojciec z dzieckiem

  Chłopiec z tatą Do świadczeń pielęgnacyjnych uprawniony jest każdy, kto nie podejmuje lub rezygnuje z pracy zarobkowej w celu sprawowania opieki nad dzieckiem.

  Randki

  Jak zerwać z dziewczyną?

  Związki damsko-męskie nie zawsze kończą się szczęśliwie. Pary nie zawsze dobierają się tak, że mogą spędzić ze sobą całe życie. Takie sytuacje są normalne. Próby pracy nad sobą prowadzą najczęściej do poprawy relacji w związku i są impulsem do pielęgnacji...

  #dzieńdobryWP

  #dziejesienazywo: Akcja pluszowy miś (WIDEO)

  #dziejesienazywo: Akcja pluszowy miś (WIDEO)

  Skuteczność akcji pluszowy miś Akcja pluszowy miś jest organizowania przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny. Polega ona na organizowaniu pluszowego szpitalu w przedszkolach. Dzieci mogą w nich badać, leczyć i wykonywać zabiegi na swoich...

  Ciekawe wydarzenia w Polsce

  Imprezy w Zielonej Górze

  Kalendarz imprez w Zielonej Górze zawiera wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Przed laty miasto było gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Radzieckiej, którego odbyło się aż 26 edycji. Od 2008 roku reaktywowano go jako Festiwal Piosenki Radzieckiej....

  Powrót do pracy

  Nowe umiejętności dziecka

  Nowe umiejętności dziecka

  Niemowlak z tatą Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim niejednokrotnie odbiera nam możliwość uczestniczenia w ważnych i pierwszych chwilach naszego dziecka.

  Tai chi

  Historia tai chi

  Tai chi dla Europejczyków oznacza zespół ćwiczeń odprężających oraz wzmacniających ciało i ducha. Dzięki trenowaniu tai chi można kształtować nawyk prawidłowego ustawiania kręgosłupa, wzmacniać siłę mięśni, poprawić równowagę ciała i koordynację ruchową,...