Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn
Dawka
-
Ilość
4 szt.a 125ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym - ulotka preparatu

Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym - opis

Nutridrink Multi Fibre 125 ml przeznaczony jest dla osób, które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków i z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okresie choroby i rekonwalescencji.

Do postępowania żywieniowego w przypadkach takich jak:

zaburzenia perystaltyki jelit: biegunka, zaparciaprzed i po zabiegach operacyjnych oraz w okresie rekonwalescencjichoroba uchyłkowa jelit: okres remisjimukowiscydozazaburzenia żucia i połykania

Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym - skład

Jedno opakowanie (125 ml) zawiera:

12 g białka 11,6 g tłuszczy36,8 g węglowodanów 4,6 g błonnika pokarmowego w specjalnej formule mf 6kompletny skład niezbędnych minerałów i witamin

Nutridrink Multi Fibre 125 ml nie zawiera:

laktozy - może być stosowany przez osoby z nietolerancją laktozyglutenu - może być stosowany przez osoby chore na celiakięWartość energetyczna jednego opakowania (125 ml) wynosi 308 kcal.

Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym - dawkowanie

Nutridrink Multi Fibre 125 ml jest produktem gotowym do spożycia. Najlepiej podawać po schłodzeniu. Zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min do 1 godz.) między posiłkami.Najczęściej zalecane stosowanie jako uzupełnienie tradycyjnych posiłków to 1 - 3 opakowań dziennie (308-924 kcal) przez 14 dni i więcej.Jako kompletną dietę, zastępującą w całości normalne posiłki można stosować 5 - 7 opakowań dziennie (1540-2156 kcal) przez okres, w którym chory wymaga wsparcia żywieniowego. Stosowanie należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-6 lat stosować wyłącznie jako uzupełnienie diety. Nie stosować w przypadku występowania alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii oraz u pacjentów wymagających stosowania diety bezresztkowej.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym

  Nutridrink Multi Fibre o sm. truskawkowym

  płyn - 4 szt.a 125ml
  NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.