Lanzul

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
kapsułki
Dawka
0,03 g
Ilość
7 kaps.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.

Lanzul - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Na czczo/po posiłku

Przyjęcie leku na czczo powoduje szybkie opróżnienie żołądka, co z kolei prowadzi do natychmiastowego wzrostu stężenia leku we krwi. Dzięki temu pacjent zaczyna odczuwać poprawę. Natomiast przyjęcie lekarstwa po posiłku opóźnia opróżnianie żołądka, co wydłuża czas pasażu leku. Dowiedz się więcej o znaczeniu spożywania leków na czczo lub po posiłku.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Uczucie guli w przełyku i refluks żołądkowo-przełykowy

Witam mam problem w moim przełyku od czasu do czasu chodzi jakaś gula kiedyś ok 10 lat temu robiłam badanie endoskopowe wy szlo ze mam refluks przełyku brałam jakieś leki szczerze nie pamiętam jakie ale nie było tak odczuwalne jak teraz byłam u lekarza i dostałam tab HELICID20 i LANZUL ale to było dobre na miesiąc nie wiem co dalej robić proszę o jakaś rade pozdrawiam .

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Lanzul - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Lansoprazolum

  Substancja będąca inhibitorem pompy protonowej, która hamuje wytwarzanie kwasu solnego w komórkach okładzinowych żołądka. Stosuje się ją w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, a także refluksowym zapaleniu przełyku, eradykacji Helicobacter pylori, zespole Zollingera-Ellisona. Podczas stałego leczenia NLPZ-ami leczy owrzodzenia żołądka i dwunastnicy. Dawkuje się raz dziennie, rano na czczo.

  Dostępne opakowania
  Lanzul

  Lanzul

  kapsułki - 7 kaps. - 0,03 g
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.
  Lanzul

  Lanzul

  kapsułki - 14 kaps. - 0,03 g
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.
  Lanzul

  Lanzul

  kapsułki - 28 kaps. - 0,03 g
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.
  Lanzul

  Lanzul

  kapsułki - 56 kaps. - 0,03 g
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.