Imodium

Imodium
zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
kapsułki twarde
Dawka
2 mg
Ilość
6 kaps.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Imodium - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Biegunki po wycieczce do Indii

W Indiach (IX 2014) przeszłam 3 biegunki, najpewniej zakażenia pokarmowe z wymiotami, gorączką, brakiem sił leczone nifuroksazydem, imodium, kroplówką, dietą 3 dni. Po 2 tyg spokoju. Po tym czasie pojawił się żółty rozluźniony stolec bez żadnych innych objawów, raz dziennie. Po powrocie za szybko wdrażałam błonnik (surówki, soki owocowe) i po kilkunastu, kilku dniach ciągle są powroty. Tak to trwa 4 miesiące. Posiewy na pasożyty i bakterie ujemne. Po xifaxanie też wróciło. Co mi jest?

Leczenie zespołu jelita drażliwego

Od paru lat mam problem z ibs lekarz nie zalecił mi żadnych badań.Robiłam próby wątrobowe są ok. Od paru lat mam lużne stolce lub biegunkę nawet wydaje mi się ,że mam zatwardzenie po paru h okazuję się ,ze to biegunka.Jem wszystko lubie sobie czasem piwo wypić pale papierosy ... Moim jedynym lekiem jest laremid około 3 dziennie ,ale i tak nie pomaga... Duspatalin nie pomaga ,ani imodium . Probiotyki tęż nie ...

Odpowiada Mgr inż. Radosław Bernat Mgr inż. Radosław Bernat i 1 inny specjalista

Wymioty i krwawa biegunka

Nad ranem z czwartku na piątek (wolne dni) dostałam ostrą krwawą biegunkę i wymioty. Zażywam Imodium, środki przeciwbólowe Apap, piję wodę niegazowaną i uzupełniam elektrolity Orsalit 3 x dziennie. Dzisiaj jest trochę lepiej - nie wiem co robić dalej? Jestem przerażona, nadmieniam, że 15 i 16 maja 2011r. przeszłam 2 operacje z...

Nasilenie dolegliwości żołądkowo-jelitowych a zaburzenia psychosomatyczne

- Mój problem to uporczywe nudności i wymioty - głównie rano, ale również podczas dnia po zdenerwowaniu lub nawet w trakcie silnej radości.

- Zdarzają mi się też równocześnie biegunki i dyskomfort w podbrzuszu. W tym przypadku najbardziej pomaga mi lek imodium, lek stoperan się nie sprawdził.

- Dotychczas pomagał mi na to lek xanax lub afobam. Jednak od pierwszych objawów minęło już parę lat...

Imodium - ulotka preparatu

Imodium - opis

Wskazania do stosowania:

Produkt Imodium jest wskazany w objawowym leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki.
U pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego produkt Imodium może być stosowany w celu
zmniejszenia liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Imodium - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Loperamidi hydrochloridum

  Loperamid to lek zapierający, stosowany w objawowym leczeniu biegunek ostrych i przewlekłych, a także u chorych z przetoką jelita krętego, u których zmniejsza ilość, a przede wszystkim objętość mas kałowych, nadając im bardziej zbitą konsystencję. Jest syntetycznym opioidem, jednak nie przechodzi w większej ilości przez barierę krew-mózg, w związku z czym nie wykazuje typowego dla innych opioidów działania na OUN, dzięki czemu może być stosowany do leczenia biegunek.

  Dostępne opakowania
  Imodium

  Imodium

  kapsułki twarde - 6 kaps. - 2 mg
  DELFARMA SP. Z O.O.