Hyalgan

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
roztwór do wstrzykiwań
Dawka
0,01 g/ml
Ilość
1 amp.-strz.a 2ml
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: TRAMCO SP.Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Zabieg artroskopii stawu kolanowego i szycie łąkotki

5 XII miałam zabieg artroskopii stawu kolanowego - szycie uszkodzonej łąkotki przyśrodkowej. Wczoraj po ( po 5 tygodniach byłam na kontroli. Noga boi mnie jeszcze- szczególnie w nocy i rano. Ćwiczę chodzenie o jednej kuli - po takich ćwiczeniach ból się zmniejsza. Lekarz zalecił dalsze ćwiczenia na rowerku, oraz przyjęcie zastrzyku Synocrom Forte x3. Cena tego zastrzyku jest obłędna ok. 500 zł Nie stać mnie na ten zastrzk. Czy...

Odpowiada Lek. Aleksandra Witkowska Lek. Aleksandra Witkowska i 1 inny specjalista

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Hyalgan - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Natrii hyaluronas

  Polisacharyd, który jest składnikiem tkanki łącznej (np. rogówki, chrząstki). Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu zwyrodnienia, stanów zapalnych stawów, głównie kolanowego, w śródmiąższowym i infekcyjnym zapaleniu pęcherza moczowego. Może być stosowany zewnętrznie w leczeniu ran, oparzeń i innych uszkodzeń skóry. W postaci kropli poprawia nawilżenie powierzchni gałki ocznej.

  Dostępne opakowania
  Hyalgan

  Hyalgan

  roztwór do wstrzykiwań - 1 amp.-strz.a 2ml - 0,01 g/ml
  TRAMCO SP.Z O.O.