Fortrans

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek do sporządzania roztworu doustnego
Dawka
-
Ilość
4 sasz.a 74g
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Fortrans - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Jak wygląda przygotowanie do badania sigmoidoskopii?

Witam. Mam pytanie - jak wygląda przygotowanie do badania sigmoidoskopii???? Czy trzeba stosować preparat przeczyszczający (Fortrans) jak to ma miejsce przy kolonoskopii?? Planuję wykonać sigmoidoskopie z powodu widocznych, drobnych śladów krwi na papierze toaletowym. Badanie chce wykonać prywatnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Macrogolum

  Makrogole to związki o dużej masie cząsteczkowej niewchłaniające się z przewodu pokarmowego, dlatego pozostają w świetle jelita i mogą wywierać działanie wiążące wodę i osmotyczne. Są stosowane jako leki przeczyszczające, podawane same bądź w połączeniu z elektrolitami (siarczanami, węglanami, chlorkami, jonami sodu i potasu) dla uniknięcia niedoborów soli mineralnych, w przygotowaniach do badań diagnostycznych lub zabiegów na jelicie grubym oraz w leczeniu zaparć. Mogą być stosowane przewlekle.

  Dostępne opakowania
  Fortrans

  Fortrans

  proszek do sporządzania roztworu doustnego - 4 sasz.a 74g
  DELFARMA SP. Z O.O.
  Fortrans

  Fortrans

  proszek do sporządzania roztworu doustnego - 4 sasz.a 74g
  DELFARMA SP. Z O.O.