Zapalenie tarczycy a kwas foliowy
Od 4 miesięcy karmię piersią, jestem chora na zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Biorę witaminy Falvit MAMA, czy mogę brać jeszcze dodatkowo kwas foliowy? Bardzo proszę o odpowiedź.

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:
Zobacz wszystkie »Od 4 miesięcy karmię piersią, jestem chora na zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Biorę witaminy Falvit MAMA, czy mogę brać jeszcze dodatkowo kwas foliowy? Bardzo proszę o odpowiedź.
staramy sie z mężem o dziecko zażywam falvit mama czy oprócz tego należy dodatkowo zażywać kwas foliowy?
Mam guzka na prawym placie tarczycy. Biore euthyrox 75. Lecze sie 8 miesiecy. Mam 24 lata. Przez 5 dni zazywalam Falvit Mama. Zaprzestalam bo zaczelam odczuwac gule w gardle. Czy moglo to mi zaszkodzic i spowodowac ze guz powiekszyl sie?
dzien dobry. prawie 5 miesiecy temu urodzilam synka. w ciazy bralam folik i falvit mama zalecone od gineologa. teraz po porodzie biore dha omega pregna. w ciazy tego nie bralam. dzis wyczytalam w gazecie ze w ciazy tez trzeba brac dha. czy to prawda? bardzo dziekuje za odpowiedz.marta
mam problem a mianowicie taki że jestem w 6msc ciąży i mam niedoczynność tarczycy przed ciąża brałam euthyrox 150, obecnie biorę euthyrox 200 i 225 we wtorki i piątki do tego jodid 200.Biorę falvit mama który również zawiera jod, czy taka dawka jodu może Nam zaszkodzić? mój ginekolog nic na ten temat mi nie powiedział
Ten preparat należy do kategorii:
za darmo
27 farmaceutów jest teraz online
substancja - 100 g
roztwór - 118 ml
spray d/ust - 25 ml
tabletki musujące - 20 tabl.
Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.
Jest to złożony preparat zawierający witaminy o odpowiednio dobranym składzie. Wskazany jest w zapobieganiu oraz leczeniu niedoborów witamin, przy niedostatecznym ich dostarczaniu w pożywieniu (podczas diety, niedożywienia, okresu wczesnowiosennego), w obniżonej odporności na choroby infekcyjne, w okresie rekonwalescencji po chorobach, w okresach zwiększonego zapotrzebowania (intensywnego wzrostu, wzmożonego wysiłku fizycznego).
Komentarze