Dalacin T

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn do stosowania na skórę
Dawka
0,01 g/ml
Ilość
30 ml (but.szkl.)
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.

Pytania do farmaceuty

Odpowiednik leku Dalacin C

Proszę o podanie jakiejś nazwy antybiotyku mającego zastosowanie w takich przypadkach jak antybiotyk Dalacin C ale prosze podać jakiś mniej toksyczny niż Dalacin, którego stosowanie niesie mniejsze ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Przyjmowanie Dalacin C z powodu ziarniniaka naczyniowego a dławienie i duszności

Witam!Mam pytanie otrzymuję w tej chwili Dalacin C z powodu ziarniniaka naczyniowego ropiejacego pobrany wymaz z rany na posiew wynik Staphylococcus intermedius,jestem uczulona na penycylinę biorąc Dalacin C już 4 kaps.mam dziwne dławienie uczucie ciężkiego oddechu dusznosć ,choruję na astmę dychawicę oskrzelową .,alergię.Boję się co robić,mam wizytę u p.dermatolog 23,12brałamCipronex nie pomogło...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Dalacin T - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Clindamycinum

  Jest to antybiotyk należący do grupy linkozamidów, wykazuje działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze zależnie od wrażliwości drobnoustrojów oraz stężenia w miejscu zakażenia. Stosuje się go w zakażeniach spowodowanych szczepami wrażliwymi na klindamycynę: zakażeniach kości i stawów, nosa, gardła i ucha, zakażeniach w obrębie zębów, kości szczęki i żuchwy, zakażeniach dolnych dróg oddechowych, zakażeniach w obrębie miednicy i żeńskich narządów płciowych, zakażeniach skóry i tkanek miękkich.

  Dostępne opakowania
  Dalacin T

  Dalacin T

  płyn do stosowania na skórę - 30 ml (but.szkl.) - 0,01 g/ml
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.
  Dalacin T

  Dalacin T

  płyn do stosowania na skórę - 30 ml (but.HDPE) - 0,01 g/ml
  BLAU-FARMA GROUP SP. Z O.O -S.K.A.