Biostymina

Biostymina
zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn doustny
Dawka
1 ml
Ilość
10 amp.a 1ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: PHYTOPHARM KLĘKA S.A.

Pytania do farmaceuty

Wyniki badania moczu 59-latki do analizy

Chciałabym zapytać się o wynik badania moczu: barwa- j. żółta, ph - 6,0, ciężar - 1022, białko - nie wykr cukier- nie wykr , urobilinogen lekko wzmożony, nabłonki- okrągłe poj w p w, krwinki białe 1-2 w p w, krwinki czerwone - wył 0-1 w p w, świeże 3 -4 w p w. Przed laty miałam maly kamień. Ostatnio biorę sporo leków, bo oprócz leków na nadciśnienie - biostymina, esberitox N (z przepisu lekarza)...

Wypadanie włosów po odchudzaniu przy niedowadze

Witam! Od kilku miesięcy wypada mi sporo włosów.Zawsze miałam ich dużo! 2 miesiące temu ścięłam trochę ,myje co 5 dni,a nie 3,stosuje odżywki (z jajkiem,miodem,drozdzami,olejkiem rycynowym),mam szampon z rzepy,lykam pokrzywe i żelazo w tabletkach. Mam 15lat. Nie stosuje suszarek i lykam Lacidofil w tabletkach(mam problemy trawienne). Przez dłuższy czas się odchudzalam,ale już ponad 5 miesięcy temu skończyłam (schudlam 26kg,waże 40kg przy 158cm). Jak zaradzić wypadaniu?

Wypadanie włosów a niedoczynność tarczycy

Mam 18 lat, 3 miesiące temu zdawałam mature.Od miesiąca strasznie wypadają mi włosy. Jest ich zdecydowanie ponad 100 dziennie.Doszło juz do tego, że boję się ich dotknąć aby nie wyciągać kolejnych.Wyglądają tak, jakby wypadały razem z cebulką, Strasznie sie martwię gdyż wogóle włosy mam bardzo cienkie i jest ich niewiele. Stosuję już szampon i maske Radicala, a do tego zażywam witamine A+E. Dodatkowo biorę Euthyrox na niedoczynność tarczycy. Czy cebulki odrosna? Co robić aby ratować moje włosy?!

Odpowiada Lek. Bartosz Pawlikowski Lek. Bartosz Pawlikowski i 1 inny specjalista
POKAŻ WIĘCEJ

Biostymina - ulotka preparatu

Biostymina - opis

Tradycyjnie do stosowania w infekcjach górnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym.

Pomocniczo w nawracających zakażenia górnych dróg oddechowych i innych, rozpoznanych przez lekarza stanach obniżonej odporności, po konsultacji z lekarzem.

Biostymina - skład
Produkt przeznaczony do stosowania tradycyjnego w wymienionych wskazaniach. Jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.
Biostymina - dawkowanie

Dorośli : 1 ml (1 ampułka) dziennie lub co drugi dzień.

Młodzież i dzieci powyżej 5 roku życia: 0,5 ml (pół ampułki) dziennie lub co drugi dzień. Czas trwania cyklu terapii: 10 - 20 dni; w razie potrzeby powtórzyć kurację po 4-tygodniowej przerwie.

Nie przechowywać ampułek po otwarciu.

Biostymina - środki ostrożności

Nie stosować w postaci iniekcji.

Dzieci i młodzież:

Ze względu na brak danych nie stosować u dzieci poniżej 5 lat.

Biostymina - przedawkowanie

Nie zaobserwowano efektów ubocznych.

Biostymina - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którykolwiek ze składników leku.

Uczulenie na preparat, postępujące choroby układowe: białaczka, kolagenozy, gruźlica, choroby rozrostowe i z autoagresji.

Biostymina - działania niepożądane

Możliwe wystąpienie reakcji alergicznych.

Zgłaszanie podejrzewanych działań niepożądanych

Po dopuszczeniu produktu leczniczego do obrotu istotne jest zgłaszanie podejrzewanych działań niepożądanych. Umożliwia to nieprzerwane monitorowanie stosunku korzyści do ryzyka stosowania produktu leczniczego. Osoby należące do fachowego personelu medycznego powinny zgłaszać wszelkie podejrzewane działania niepożądane za pośrednictwem Departamentu Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów

Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (aktualny adres, nr telefonu i faksu ww. Departamentu). e-mail: ndl@urpl.gov.pl

Biostymina - ciąża i karmienie piersią

Brak danych. Nie stosować. Nie ustalono wpływu leku na płodność.

Biostymina - prowadzenie pojazdów

Brak danych.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Aloe aborescens folii recentis extractum

  Dostępne opakowania
  Biostymina

  Biostymina

  płyn doustny - 10 amp.a 1ml - 1 ml
  PHYTOPHARM KLĘKA S.A.
  Biostymina

  Biostymina

  iniekcja - 1 amp.a 1ml - 1 ml
  PHYTOPHARM KLĘKA S.A.
  Powiązane artykuły
  Koronawirus

  EMA zmienia stanowisko ws. szczepionki przeciwko COVID

  EMA zmienia stanowisko ws. szczepionki przeciwko COVID

  Europejska Agencja Leków wydała nowe zalecenia dotyczące trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Najnowsza rekomendacja dopuszcza podanie dawki przypominającej szczepionki wszystkim osobom pełnoletnim po upływie pół roku od drugiego zastrzyku....

  Leki i suplementy

  Bezigłowe zastrzyki

  Bezigłowe zastrzyki

  Japońscy naukowcy opracowali innowacyjną metodę podawania leków i szczepionek przezskórnie, bez użycia igły. Nanotechnologiczna metoda bezigłowych zastrzyków z zastosowaniem drobinek złota i podczerwieni może zrewolucjonizować rynek farmaceutyczny... Działanie...