Auronal

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Dawka
2,5 mg
Ilość
30 tabl.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: EGIS PHARMACEUTICALIS LTD.

Auronal - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Cytrusy

Mimo dużej zawartości cennej witaminy C, cytrusy nie powinny być spożywane jednocześnie z przyjmowaniem leków, zawierają bowiem furanokumaryny. Szczególnie bogaty w nie jest grejpfrut oraz czerwone gorzkie pomarańcze, z których przygotowuje się dżemy. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z cytrusami.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Felodipinum

  Jest to pochodna dihydropirydyny, której mechanizm działania polega na blokowaniu kanałów wapniowych, powodując zależnie od dawki spadek zarówno ciśnienia skurczowego, jak i rozkurczowego i zmniejsza obciążenie następcze. Wykazuje selektywne działanie naczyniowe, zmniejsza opór w naczyniach wieńcowych, poprawiając w nich przepływ krwi i zaopatrzenie w tlen mięśnia sercowego. Przeznaczona jest do stosowania w nadciśnieniu tętniczym i stabilnej chorobie niedokrwiennej serca w monoteraapii lub leczeniu skojarzonym.

  Dostępne opakowania
  Auronal

  Auronal

  tabletki o przedłużonym uwalnianiu - 30 tabl. - 2,5 mg
  EGIS PHARMACEUTICALIS LTD.
  Auronal

  Auronal

  tabletki o przedłużonym uwalnianiu - 30 tabl. - 5 mg
  EGIS PHARMACEUTICALIS LTD.
  Auronal

  Auronal

  tabletki o przedłużonym uwalnianiu - 30 tabl. - 0,01 g
  EGIS PHARMACEUTICALIS LTD.