Vitrum Calcium + Vit.D3

Vitrum Calcium + Vit.D3
Vitrum Calcium + Vit.D3
zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki powlekane
Dawka
0,5g+200j.m.
Ilość
60 tabl.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: UNIPHARM INC.

Vitrum Calcium + Vit.D3 - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

RTG złamania kości V kości śródstopia

Proszę o ocenę na podstawie załączonych zdjęć RTG, jakie są szanse na wygojenie się złamania jakiego doznałam 28 listopada? Mam założoną szynę, jednak naczytałam się dużo na temat tego, że złamana V kość śródstopia często musi być leczona operacyjnie, bo nie zrasta się. Jak to wygląda w moim przypadku? Co mogę dodatkowo zrobić, by przyspieszyć ten proces? Piję dużo mleka i zażywam wapń Vitrum Calcium. http://zapodaj.net/689b09161ce6d.jpg.html http://zapodaj.net/bbedbd3f3643b.jpg.html

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Calcii carbonas, Colecalciferolum

  Węglan wapnia i witamina D3 to mieszanina substancji leczniczych o właściwościach zapobiegających uszkodzeniom i chorobom kości, a także leczących te dolegliwości. Węglan wapnia uzupełnia niedobory tego metalu w organizmie, w tym i w kościach. Cholekalcyferol, witamina D3 stosowana w profilaktyce i leczeniu niedoboru witaminy D, zapobieganiu krzywicy, osteomalacji i metabolicznym chorobom kości, również w pomocniczym leczeniu osteoporozy.

  Dostępne opakowania
  Vitrum Calcium + Vit.D3

  Vitrum Calcium + Vit.D3

  tabletki powlekane - 60 tabl. - 0,5g+200j.m.
  UNIPHARM INC.
  Vitrum Calcium + Vit.D3

  Vitrum Calcium + Vit.D3

  tabletki powlekane - 100 tabl. - 0,5g+200j.m.
  UNIPHARM INC.
  Vitrum Calcium + Vit.D3

  Vitrum Calcium + Vit.D3

  tabletki powlekane - 30 tabl. - 0,5g+200j.m.
  UNIPHARM INC.
  Powiązane artykuły
  Leki i suplementy

  Popularny zestaw witamin wycofany ze sprzedaży

  Popularny zestaw witamin wycofany ze sprzedaży

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny podjął decyzję o wycofaniu ze sprzedaży popularnego zestawu witamin z grupy B. Rozporządzenie obowiązuje na terenie całego kraju. * Co zrobić, gdy dziecko nie chce przyjmować leków? * Jakich leków nie podawać dziecko...

  Witaminy

  Dieta witaminowa

  Dieta witaminowa

  Dieta powinna dostarczać wszystkich potrzebnych witamin Organizm zaopatrywany jest w witaminy wraz z pożywieniem, ponieważ sam wytwarza zbyt małe ich ilości.

  Laryngologia

  O jakich problemach zdrowotnych może nas informować język? (WIDEO)

  O jakich problemach zdrowotnych może nas informować język? (WIDEO)

  Język daje nam wskazówki o tym, co się dzieje w organizmie. U zdrowego człowieka powinien być różowy, z widocznymi kubkami smakowymi, bez pęknięć i odpowiednio nawilżony. Kiedy jednak w organizmie toczy się stan zapalny, może być to widać także na języku....