VITA D 1000 (1+1 za grosz)

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
krople
Dawka
400 j.m.
Ilość
7,5 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: VITIS PHARMA

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - ulotka preparatu

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - opis

Do postępowania dietetycznego w profilaktyce niedoboru witaminy D. 

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - skład

olej kukurydziany, DL-α-tokoferylu octan (witamina E), stabilizator: krzemu dwutlenek, cholekalcyferol (witamina D3), przeciwutleniacz: palmitynian L-askorbylu

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: od 1 do 5 kropli. 1 kropla (porcja minimalna) zawiera 5 mikrogramów (200 j.m.) witaminy D3. W zależności od potrzeb lekarz zaleci odpowiednią dawkę witaminy D3. 

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - środki ostrożności

Ważne informacje: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem. Nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych ani wilgoci. Okres ważności dotyczy produktu przechowywanego w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Po zakończeniu stosowania produktu należy pozbyć się pozostałości zgodnie z przepisami. Po pierwszym otwarciu, produkt należy zużyć w ciągu maksymalnie 40 dni.

 

VITA D 1000 (1+1 za grosz) - przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Cholecalciferolum

  Cholekalcyferol, witamina D3 stosowana w profilaktyce i leczeniu niedoboru witaminy D, zapobieganiu krzywicy, osteomalacji i metabolicznym chorobom kości, w pomocniczym leczeniu osteoporozy.

  Dostępne opakowania
  VITA D 1000 (1+1 za grosz)

  VITA D 1000 (1+1 za grosz)

  krople - 7,5 ml - 400 j.m.
  VITIS PHARMA