Travogen

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
krem
Dawka
0,01 g/g
Ilość
20 g
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: MB PHARMA SP. Z O.O., SP.K.

Pytania do farmaceuty

Wysuszenie skóry po stosowaniu leków i maści na grzybicę penisa

Witam, byłem u dermatologa z podejrzeniem grzybicy penisa, stwierdził że tragedi nie ma i wypisał dla wszystkiego flucofast i travogen, po tygodniu stosowania zauważyłem że skóra na żołądziu jest sucha i schodzi skóra(zupełnie jak po opalaniu), myje kilka dni żelem do higieny intymnej ale nie pomaga, czy powinienem się martwić tym?czy mam wracać z reklamacja do dermatologa?

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Travogen - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Podziel się na Facebooku
Zapytaj o lek

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

5 farmaceutów jest teraz online

0/500
Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

Substancja czynna

Isoconazoli nitras

Dostępne opakowania
Travogen

Travogen

krem - 20 g - 0,01 g/g
MB PHARMA SP. Z O.O., SP.K.