Torsemed

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki
Dawka
0,01 g
Ilość
30 tabl.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: AGA KOMMERZ SPOL. S.R.O.

Torsemed - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Wyniki badania kreatyniny i eGFR u 60-latki

Mam 60 lat, ważę 100 kg, nie mam jednej nerki angiomyolipoma, biorę leki Lokren 20, Torsemed 10, leuapin 10, Candaprej 16, Milurit 100. Moje wyniki to Kreatynina (ICD-9:M37) to 0,91 a eGFR (ICD-9:M37) to 67,1, cholesterol mam w normie- całkowity 169,10; HDL 37,5; LDL 96,88; Trójglicerydy 173,6, sód 143, potas 5,00. Badanie ogólne moczu, wszystko w normie. Proszę o interpetację wyniku badania kreatyniany i eGFR

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Torsemed - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Torasemidum

  Pochodna sulfonylomocznika, która jest lekiem moczopędnym pętlowym. Hamuje wchłanianie zwrotne sodu, chlorków i wody w pętli Henlego, powoduje zwiększenie aktywności reninowej osocza, wydzielanie aldosteronu, powstawanie prostaglandyn, dopaminy. Leczy obrzęki związane z zastoinową niewydolnością serca, pochodzenia wątrobowego lub nerkowego, obrzęk płuc. Stosuje się ją w monoterapii lub w skojarzeniu z innymi lekami w pierwotnym nadciśnieniu tętniczym.

  Dostępne opakowania
  Torsemed

  Torsemed

  tabletki - 30 tabl. - 0,01 g
  AGA KOMMERZ SPOL. S.R.O.
  Torsemed

  Torsemed

  tabletki - 60 tabl. - 0,01 g
  AGA KOMMERZ SPOL. S.R.O.
  Torsemed

  Torsemed

  tabletki - 90 tabl. - 0,01 g
  AGA KOMMERZ SPOL. S.R.O.