Surfanios do dezynf.powierz.i urządz.

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn
Dawka
-
Ilość
1 l
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: LAB. ANIOS

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Surfanios do dezynf.powierz.i urządz. - ulotka preparatu

Surfanios do dezynf.powierz.i urządz. - opis
Przeznaczone do mycia i dezynfekcji powierzchnie zmywać dokładnie za pomocą ścierek i mopów nasączonych roztworem preparatu. Dezynfekcję dużych powierzchni przeprowadzić stosując metodę dwóch wiader. Przedmioty, które można zanurzyc dezynfekować przez zanurzenie. Po naniesieniu roztworu na pwoierzchnie odczekać 15 minut. Nie zaleca się spłukiwania wodą zdezynfekowanych powierzchni. Podczas pracy z koncentratem jak i roztworem roboczym stosować rękawice ochronne.
Surfanios do dezynf.powierz.i urządz. - skład
Chlorowodorek aminokwasu, chlorek didecylodimetyloamoniowy, związki chelatujące oraz substancje wspomagające: niejonowe, biodegradowalne detergenty, barwnik oraz substancja zapachowa.
Surfanios do dezynf.powierz.i urządz. - dawkowanie
Aby uzyskać 0,25 % roztwór roboczy należy do litra wody wlać 2,5 ml koncentraty. - np. aby otrzymać 8 litrów roztworu roboczego należy odmierzyć 8 litrów zimnej lub ciepłej wody (max 35 C) i dodać 20 ml koncentratu. Wymieszać. Zmywać metodą dwóch wiader powierzcnie tak, aby pozostał wilgotny film.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Surfanios do dezynf.powierz.i urządz.

  Surfanios do dezynf.powierz.i urządz.

  płyn - 1 l
  LAB. ANIOS