Solcogyn

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
roztwór zewnętrzny
Dawka
0,5 ml
Ilość
3 amp.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: ICN SWITZERLAND/SOLCO BASEL/

Pytania do farmaceuty

Tępy i lekki ból z lewej strony podbrzusza

Mam tępy , lekki ból z lewej strony na dole ( jakby jajnik). Niecałe 2 tyg. temu miałam robione bad.ginekologiczne (usg), jak również usg całej jamy brzusznej i jest wszystko OK. Ból raz jest, a raz go nie ma. w Listopadzie miałam pobierane wycinki z powodu 3 grupy i wykazało,że jest b. duży przewlekły stan zapalny z nadżerką. Lekarz zalecił albothyl, solcogyn i pod koniec kwietnia wizytę. Twierdzi, że to nie ma nic z tym wspólnego. Czy tak może być?

Czy stany zapalne pochwy z nadżerką nawracają?

Niecały rok temu miałam IIIgr cyt. L-SIL i CIN-1. Miałam kolposkopię i pobierane wycinki. Wynik "przewlekły b.d st.stan zapalny z nadżerką prawdziwą". Po przeleczeniu Solcogynem i Albothylem wynik II gr ale liczne komórki metaplastyczne. Kontrola za pół roku. Czekam obecnie na wynik i b. się boję . Czy stany zapalne mają tendencję do nawrotów ? Boję się, że znowu wyjdzie III grypa i znowu będę musiała przechodzić przez to.

Upławy przy leczeniu farmakologicznym nadżerki

Witam. Od lutego leczę nadżerkę. Dwa razy miałam solcogyn i po nim albo mucovagin albo cicatridina. Nadżerka nadal jest. Mam dużo upławów, które zmieniają się. Ostatnio są grudkowate i brązowe z krwią. Czy to możliwe, że to od vitagin c ?Pani w aptece powiedziała, że działa tak samo jak mucovagin, bo akurat tego nie miała. Kupiłam też laktacyd femina. Od czasu kiedy je stosuje śluz zmienił się z grudki :( Błagam o pomoc.

POKAŻ WIĘCEJ

Solcogyn - ulotka preparatu

Szczegółowe informacje dotyczącego tego leku mogą zostać wyświetlone tylko dla osób zawodowo związanych z farmacją lub medycyną.

Solcogyn - opis
- nadżerki szyjki macicy - nadżerki rzekome - polipy kanału szyjki macicy - ziarniniaki pooperacyjne
Solcogyn - skład
- roztwór kwasów organicznych i jonów - metali w kwasie azotowym
Solcogyn - dawkowanie
- miejscowo - kilkakrotnie
Solcogyn - przeciwskazania
- dysplazje - ciąża - podejrzenie rozrostu nowotworowego
Solcogyn - działania niepożądane
- nie zaobserwowano

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Acid.(nitric.+acet.+oxali.), Zinci nitric.

  Dostępne opakowania
  Solcogyn

  Solcogyn

  roztwór zewnętrzny - 3 amp. - 0,5 ml
  ICN SWITZERLAND/SOLCO BASEL/