Sanval

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki powlekane
Dawka
0,01 g
Ilość
20 tabl.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Sanval - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Alkohol

Należy unikać spożywania alkoholu przy jednoczesnym przyjmowaniu leków. W czasie kuracji krótkotrwałych należy unikać picia w ogóle, zaś w przypadku stałego zażywania – niekiedy można pić umiarkowanie, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Nie należy też nigdy popijać leków napojami alkoholowymi. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Cytrusy

Mimo dużej zawartości cennej witaminy C, cytrusy nie powinny być spożywane jednocześnie z przyjmowaniem leków, zawierają bowiem furanokumaryny. Szczególnie bogaty w nie jest grejpfrut oraz czerwone gorzkie pomarańcze, z których przygotowuje się dżemy. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z cytrusami.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Coraz mocniejsze tabletki przy depresji

Witam, moja ciocia ma depresje, dostaje takie leki: Miansec 30, Sulpiryd teva 100, Sanval 10, Atarax 25. Bierze również tabletki hormonalne: Ladybob. Od kilku dni bardzo źle się czuje, w nocy wcale nie może spać, nie ma ochoty na nic, nie może usiedzieć w miejscu. Nie wiemy co dalej robić, lekarze ciągle pzepisują kolejne tabletki... a jest coraz gorzej. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Odpowiada Mgr Edyta Kołodziej-Szmid Mgr Edyta Kołodziej-Szmid i 1 inny specjalista

Ostra rwa barkowa i bezsenność

Witam, Od czterech tygodni, w związku z ostrą rwą barkową, cierpię na bezsenność. Pierwsze bezsenne noce połączone z silnym bólem wywołały u mnie intensywny stan lękowy. Po tygodniu, ból znacznie ustąpił jednak przy próbie zasypiania, stale towarzyszyło mi ( i trwa to do dziś) pojedyncze drżenie ciała . Mimo uczucia senności nie udaje mi się zasnąć. Przez jeden...

Odpowiada Mgr Ewa Czernik Mgr Ewa Czernik i 3 innych specjalistów

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Sanval - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Zolpidemi tartras

  Substancja z grupy imidazopiryn, która ma działanie uspokajające i nasenne. Stosowana jest w leczeniu krótkotrwałym bezsenności, kiedy zaburzenie snu jest ciężkie, osłabiające lub powodujące skrajne wyczerpanie albo poważne zaburzenia. Nie powinna być stosowana dłużej niż 4 tygodnie oraz u osób poniżej 18. roku życia.

  Dostępne opakowania
  Sanval

  Sanval

  tabletki powlekane - 20 tabl. - 0,01 g
  DELFARMA SP. Z O.O.
  Sanval

  Sanval

  tabletki powlekane - 10 tabl. - 0,01 g
  DELFARMA SP. Z O.O.
  Sanval

  Sanval

  tabletki powlekane - 20 tabl. - 0,01 g
  DELFARMA SP. Z O.O.
  Sanval

  Sanval

  tabletki powlekane - 10 tabl. - 0,01 g
  DELFARMA SP. Z O.O.