Revalid

Revalid
Revalid
zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
kapsułki twarde
Dawka
-
Ilość
90 kaps.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: EWOPHARMA INTERNATIONAL S.R.O.

Pytania do farmaceuty

POKAŻ WIĘCEJ

Revalid - ulotka preparatu

Revalid - opis

Revalid stosuje się jako środek pomocniczy w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów i paznokci.

Revalid - skład

1 kapsułka twarda zawiera jako substancje czynne: DL-metionina 100,0 mg L-cystyna 50,0 mg Wapnia D-pantotenian 50,0 mg Witamina B1 (tiaminy chlorowodorek) 1,5 mg Witamina B6 (pirydoksyny chlorowodorek) 10,0 mg Kwas 4-aminobenzoesowy 20,0 mg Żelazo (jako chelat) Cynk (jako chelat) Miedź (jako chelat) 2,0 mg 2,2 mg 0,5 mg Wyciąg z prosa 50,0 mg Wyciąg z kiełków pszenicy 50,0 mg Drożdże piwne 50,0 mg Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.

Revalid - dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 kapsułka 3 razy na dobę przyjmowana podczas lub po posiłku, z dostateczną ilością płynu. Mimo iż zadowalające wyniki mogą wystąpić już pod koniec pierwszego miesiąca podawania, leczenie produktem Revalid należy kontynuować przez trzy miesiące. W razie konieczności, leczenie można przedłużyć lub powtarzać. 1 W przypadkach zaawansowanych schorzeń włosów lub paznokci zaleca się rozpoczęcie leczenia większymi dawkami: 3 razy na dobę po 2 kapsułki przez jeden miesiąc, a następnie 3 razy na dobę po 1 kapsułce. Revalid nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 12 lat ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania i skuteczności.

Revalid - środki ostrożności

Informacja dla pacjentów chorych na cukrzycę: 1 kapsułka odpowiada 0,035 jednostkom węglowodanowym (wartość kaloryczna 1 kapsułki wynosi 6,7 kJ /1,6 kcal). Informacja dla pacjentów chorych na celiakię: 1 kapsułka zawiera 1 mg glutenu.

Revalid - przedawkowanie

Nie zgłoszono żadnego przypadku przedawkowania.

Revalid - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.1.

Revalid - działania niepożądane

W przypadku przyjmowania produktu Revalid pomiędzy dwoma posiłkami lub na czczo, mogą wystąpić mdłości lub niewielki dyskomfort ze strony przewodu pokarmowego. W takich przypadkach należy ściśle stosować się do zalecanego sposobu stosowania. Po dawce 6 kapsułek na dobę mogą czasami wystąpić lekkie zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (np. biegunki). W takich przypadkach najlepiej stosować dawkę trzy razy na dobę po 1 kapsułce.

Revalid - ciąża i karmienie piersią

Brak danych dotyczących stosowania produktu Revalid w okresie ciąży i karmienia piersią. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią mogą przyjmować Revalid jedynie po wnikliwym rozważeniu stosunku korzyści do ryzyka.

Revalid - prowadzenie pojazdów

Revalid nie ma negatywnego wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Revalid

  Revalid

  kapsułki twarde - 90 kaps.
  EWOPHARMA INTERNATIONAL S.R.O.
  Revalid

  Revalid

  kapsułki twarde - 120 kaps.
  EWOPHARMA INTERNATIONAL S.R.O.
  Revalid

  Revalid

  kapsułki twarde - 30 kaps.
  EWOPHARMA INTERNATIONAL S.R.O.
  Powiązane artykuły
  Leki i suplementy

  Wlewy witaminowe. Sprawdzamy, czy to hit, czy hochsztaplerstwo

  Wlewy witaminowe. Sprawdzamy, czy to hit, czy hochsztaplerstwo

  Wlewy witaminowe to ostatnio modne remedium na wszystko. Koktajl witamin, wprowadzany bezpośrednio do krwiobiegu, ma za zadanie służyć zdrowiu i urodzie. Niektórzy twierdzą, że jest w stanie wyleczyć raka. Ile w tym prawdy? Sprawdziliśmy. Wlewy w leczeniu...

  Układ pokarmowy

  Kwashiorkor u małego pacjenta

  Kwashiorkor u małego pacjenta

  Niemowlę z chorobą kwashiorkor Zapalenie jamy ustnej i wypadające u dziecka włosy wskazują na niedobór witamin z grupy B.

  Leki i suplementy

  Witamina E - rola w organizmie, niedobór i nadmiar

  Witamina E - rola w organizmie, niedobór i nadmiar

  Witamina E jest bardzo silnym antyoksydantem, który wykazuje dobroczynne działanie na cały organizm. Nazywana jest witaminą młodości i płodności. To grupa związków organicznych, które rzeczywiście pomagają walczyć ze starzeniem i pozwalają zachować pełnię...

  Zdrowie

  Jak zmienia się Twoja skóra?

  Jak zmienia się Twoja skóra?

  **Skóra jest największym narządem ludzkiego ciała. Nic więc dziwnego, że to właśnie na niej najbardziej i najwcześniej uwidaczniają są zmiany, które zachodzą w wyniku starzenia się organizmu. Początkowo jest delikatna, gładka i sprężysta, z biegiem...