PRESEPT Prep.do dezynf.

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki
Dawka
5 g
Ilość
50 tabl.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: JOHNSON & JOHNSON MEDICAL

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

PRESEPT Prep.do dezynf. - ulotka preparatu

PRESEPT Prep.do dezynf. - opis
Dezynfekcja podłóg, powierzchni roboczych, naczyń ze szkła i porcelany, przedmioty metalowe (nierdzewne) , ze szkła, gumy oraz porcelany, ścierki, zmywaki, urządzenia chłodnicze i sanitarne.
PRESEPT Prep.do dezynf. - dawkowanie
Powierzchnie zanieczyszczone krwią dezynfekować roztworem zawierającym 10.000 ppm cznnego chloru: 1 tabletka w 275 ml. wody. Plamy krwi przykryć ligliną, zalać roztworem preparatu, po 15 min zebrać czystym płatem ligliny, powierzchnie ponownie dezynfekować roztworem preparatu zawierającym 1 008 ppm aktywnego chloru. Czynności wykonywać w rękawicach, Zużytą liglinę i rękawice umieścić w pojemniku na odpady zakaźne. Roztworu przygotowywać bezpośrednio przed użyciem. Czas rozpuszczania 2 - 4 min. Dezynfekcję przeprowadzać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Roztworów preparatu nie należy stosować do odkażania wełny i jedwabiu. Nie przedłużać kontaktu z przedmiotami metalowymi: działa korodująco.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  PRESEPT Prep.do dezynf.

  PRESEPT Prep.do dezynf.

  tabletki - 50 tabl. - 5 g
  JOHNSON & JOHNSON MEDICAL
  PRESEPT Prep.do dezynf.

  PRESEPT Prep.do dezynf.

  tabletki - 100 tabl. - 2,5 g
  JOHNSON & JOHNSON MEDICAL
  PRESEPT Prep.do dezynf.

  PRESEPT Prep.do dezynf.

  tabletki - 100 tabl. - 0,5 g
  JOHNSON & JOHNSON MEDICAL