Pojem.na leki

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
-
Dawka
-
Ilość
1 szt.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: MEDCHEM PROD.

Pytania do farmaceuty

Leki fotoalergiczne

Ponieważ w wyniku zażywania lekarstwa Opacorden/Carderone mam twarz czerwoną a pobyt, nawet kilkuminutowy na słońcu, kończy się poparzeniem twarzy, mam pytanie - czy istnieją jakieś inne lekarstwa o tym samym działaniu jednak nie fotoalergiczne?

Meridia a leki na depresję

Witam. Cierpię na depresję połączoną z lękiem i chciałabym zapytać o kwestię przyjmowania leku Meridia. Lekarz psychiatra zapisał mi Setaloft 50 mg do brania w dzień, na noc Hydroxyzinum 2 tabletki po 25 mg i na ciężkie chwile Afobam 0,5 mg. Cierpię również na znaczną otyłość, dlatego zanim zaczęłam leczyć się na depresję, to brałam jakiś czas Meridię i teraz nie wiem, czy mogę wrócić w tym przypadku...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Pojem.na leki

  Pojem.na leki

  1 szt.
  MEDCHEM PROD.