PedvaxHIB szczep.p/Haemophilus B

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
zawiesina do wstrzykiwań
Dawka
-
Ilość
1 fiol.a 0,5ml
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: MSD POLSKA SP.Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Wyhodowany haemophilus influenzae przy bólu gardła

wymaz z gardła. jestem po angina 1,5 miesiąca i wciąż w pewien sposób dokucza mi lekki ból gardła. Wyhodowany haemophilus influenzae Penicilina g - opony Ampicilina -wrazliwy Piperacilina- wrazliwy Amoxycilina-oporny CEFALOSPORYNY Cefotaxim - wrazliwy CHINOLONY Ciprofloksacyna _ wrazliwy Ofloksacyna_ wrazliwy INNE Biseptol - oporny Wyhodowany tez streptococcus"viridans", Neisseria spp Komentarz haemophilus influenzae szczep wrazliwy na levofloksacyne i moksifloksacyNe.

Haemophilus influenzae w wymazie z gardła u córki

Witam . W mazie z gardła córki wyizolowano Haemophilus influenzae , dziecko od 5 miesięcy ma nawracajace infekcje dróg oddechowy szczep wykazuje oporność na cefalosporyny i makrolity jest wrażliwy na ampicylile i i amoksycyline przed odebraniem wyników dziecko gorączkowało i z tego powodu miało zalecony Ospen( podejrzenie anginy) czy ten lek pomoże ,antybiogram nie mówi nic o wrażliwości na penicylinę?

Haemophilus influenzae ze wzmianką, że szczep nie wytwarza beta-laktamazy

Witam,odebrałam wyniki syna z wymazu z nosa:haemophilus influenzae + ze wzmianką,że szczep nie wytwarza beta-laktamazy,staphylococcus aureus +++ szczep MRSA i staphylococcus koagulazo-ujemny - oraz z gardła staphylococcuc aureus POJEDYNCZE szczep MRSA,MLSB.Syn ma 5 lat i często ma katary nie wiadomo skąd i nawracające.Czy te wyniki są grożne,co mam robic,bo lekarze dają tylko antybiotyk Amotaks,na który dziecko się już uodporniło.Proszę o radę i odpowiedź.Dziękuję.Beata.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Haemophilus influenzae vaccine

  Dostępne opakowania
  PedvaxHIB szczep.p/Haemophilus B

  PedvaxHIB szczep.p/Haemophilus B

  zawiesina do wstrzykiwań - 1 fiol.a 0,5ml
  MSD POLSKA SP.Z O.O.
  PedvaxHIB szczep.p/Haemophilus B

  PedvaxHIB szczep.p/Haemophilus B

  zawiesina do wstrzykiwań - 10 fiol.a 0,5ml
  MSD POLSKA SP.Z O.O.