Opaska gipsowa Gipset 15cm x 4m

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
-
Dawka
-
Ilość
1 szt.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: TORUŃSKIE ZAKŁ.MAT.OPAT.

Pytania do farmaceuty

Wynik badania RTG stawu skokowego

Witam, Odebrałem wynik badania rtg stawu skokowego i w rozpoznaniu jest napisane: złamanie niewielkiego fragmentu krawędzi przednio-dolnej nasady dalszej kości piszczelowej prawej, a stwierdzenie przez ortopedę było skręcenie. Lekarz zalecił okłady altacetem i ow3ijać bandażem elastycznym. Jakie w tym przypadku jest leczenie?

Zerwanie torebki stawu skokowego

Zerwałem torebkę stawu skokowego 20 dni temu. Obecnie mam bandaż uciskowy, staram się mało chodzić, często leżę. Od momentu urazu do dziś (20 dni) brałem Fraxiparine 3800 j.m. AXa/0.4 ml ale skończyły mi się. W domu posiadam Clexane 60 mg/0,6 ml. Czy mogę brać to Clexane zamiast Fraxiparine? Czy dawka nie będzie za mocna? A jeżeli mogę brać ten zamiennik to czy powinienem wstrzyknąć tylko 0,4ml tak jak wcześniej? I co najważniejsze, czy po tak długim czasie od urazu dalej muszę brać te zastrzyki

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Opaska gipsowa Gipset 15cm x 4m

  Opaska gipsowa Gipset 15cm x 4m

  1 szt.
  TORUŃSKIE ZAKŁ.MAT.OPAT.