Norvir

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
płyn doustny
Dawka
0,08 g/4ml
Ilość
1 but.a 90ml
Typ
Rp zastrzeż.
Refundacja
Nie
Producent: ABBOTT LABORATORIES LTD.

Norvir - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Przebieg leczenia po wykryciu HIV

Dowiedziałem się o HIV 3 tygodnie temu. Od 10 dni przyjmuję Biseptol 960 oraz zestaw leków antyretrowirusowych. Wiremia na poziomie 800000 CD4 173 przed rozpoczęciem lecznia. Czy stosowany zestaw Prezista i Truvada to dobre rozwiązanie razem z Norvir (ritonavir) Czy można zrobić coś więcej niż tylko to co na NFZ ? Pozdrawiam

Leki stosowanie w terapii HIV

Witam. Czy leki typu Prezista nie mają zamienników? Słabszych? Czuje, że nie potrzebuje tak silnego leku. Może inny jakis. Do tego od 14 dni biore biseptol 960 x 2 tabletki dziennie. Masakra i Truvada? Nie mogę wspomnieć o Norvir ... Terapie HIV to masakra.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Ritonavirum

  Dostępne opakowania
  Norvir

  Norvir

  płyn doustny - 1 but.a 90ml - 0,08 g/4ml
  ABBOTT LABORATORIES LTD.