Mannitol (Rec.)

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
substancja
Dawka
-
Ilość
250 g
Typ
Refundacja
Nie
Producent: FARM-IMPEX SP. J.

Mannitol (Rec.) - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Ból poniżej grdyki podczas przełykania

Witam. Przy przełykaniu odczuwam ból poniżej jabłka Adama (1-2 cm) po lewej stronie . Do tego boli mnie lewe ucho, ból się nasila przy przełykaniu. Słyszenie jest jakby trochę gorsze . Do tego pojawiła się opuchlizna biegnąca od ucha w dół. Dodam że jestem leczony w tej chwili na zapalenie opon mózgowych. Leki jakie przyjmowałem to : Acix , PWE, Biotraxon, Dexaven , 20 % Mannitol( przez 24 dni) a od 7dni przyjmuję Wankomycyna 1000 mg co 12 godzin i 20 % mannitol też co 12 godzin.

Jak można stosować preparat Naturell?

Czy tabletki do ssania Naturell z chromem można rozpuścić w wodzie i wypić ? Czy są jakieś przeciwwskazania ? Skład tabletek: Substancja wypełniająca: mannitol; skrobia; niacyna (kwas nikotynowy); substancja glazurująca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy); skrobia modyfikowana: hydroksypropyloskrobia; aromat; substancja glazurująca: dwutlenek krzemu; chrom (pikolinian chromu); substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Nagła głochota prawostronna i zaburzenia równowagi u męża

Witam!Mąż trafił do szpitala z nagłą głuchotą prawostronna i zaburzeniami równowagi.Mial bad.neurologiczne,okulistyczne,USG doplera,tomograf kom.i wszystko wyszło ok.czekam tylko dziś na wynik rezonansu,ale lekarze stwierdzili że jutro do domu że podali już wszytko i bez zmian.Dost.w kroplówce Mannitol i dożylnie hydrokortyzon. Czy Panstwa zdaniem powinni podać mu jeszcze coś?przecież z takimi zaburzeniami i głuchotą nie da się normalnie funkcjonować. Ania

Leczenie padaczki i naczyniak jamisty mózgu

Witam ,leczę się na padaczkę .Mam też naczyniaka jamistego mózgu. Często boli mnie głowa,drętwieją nogi,dostałam skierowanie do szpitala w innym mieście ,gdzie się wczoraj udałam. Zrobiono mi badanie TK,przeleżałam pod kroplówkami przez 12 godzin(relanium,mannitol,ketonal,PWE). tomograf be zkontrastu : " Uwapnione blaszki sklerotyczne w odcinkach wewnątrzczaszkowych tętnic szyjnych wewnętrznych i lewej kręgowej. " Można prosić interpretacje ?

Proszę o ocenę mojego wyniku z tomografii głowy

Witam serdecznie. Bardzo bym prosiła o pomoc w ocenie diagnozy mojej tomografii komputerowej głowy. Od soboty 9.10.2010 miałam potworne bóle głowy, wymioty i temp. 38-39st. Wcześniej dostałam antybiotyk - augmentin - ponieważ mialam ból gardla. Ból glowy nasilał się, aż we wtorek trafilam do szpitala na oddział neurologiczny. Tam na wstępie zrobiono mi tomograf komputerowy głowy. We wnioskach wpisano "zmniejszenie...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Mannitolum

  Jest to diuretyk osmotyczny, podawany w infuzjach. Dostaje się on do przestrzeni pozakomórkowej, powoduje zwiększenie ciśnienia osmotycznego w płynie zewnątrzkomórkowym i przemieszczanie wody z komórek do płynu śródmiąższowego i osocza. Powoduje wydalanie sodu i chlorków, co wykorzystuje się, aby obniżyć ciśnienia wewnątrz czaszki i gałki ocznej. Stosuje się też w celu wydalenia toksyn przez nerki, w fazie oligurii w ostrej niewydolności nerek.

  Dostępne opakowania
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 250 g
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 5 kg
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 10 kg
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 25 kg
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 50 kg
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 50 g
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 100 g
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 500 g
  FARM-IMPEX SP. J.
  Mannitol (Rec.)

  Mannitol (Rec.)

  substancja - 1 kg (1000 g)
  FARM-IMPEX SP. J.