KLAS 3 Szamp. d/wł. such.

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
-
Dawka
-
Ilość
240 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: "BRAK DANYCH"

Pytania do farmaceuty

Czy po odstawieniu Biblocu muszę odczekać jakiś czas zanim zacznę brać Escitalopram?

Witam Od listopada biorę Bibloc, który obecnie odstawiam (błędna diagnoza) i biorę 1/2 tabletki 1,25 mg, przepisano mi Escitalopram i w ulotce jest taki zapis "NIE STOSOWAĆ leku Escitalopram Actavis, jeśli pacjent przyjmuje leki stosowane w chorobach serca lub leki, które mogą wpływać na rytm serca, takie jak: leki przeciwarytmiczne klasy IA i III" - rozumiem, że nie wolno łączyć tych leków? Czy po dostawieniu Biblocu muszę odczekać jakić czas zanim zaczę brać Escitalopram?

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  KLAS 3 Szamp. d/wł. such.

  KLAS 3 Szamp. d/wł. such.

  240 ml
  "BRAK DANYCH"