Ins. Insulrap SPP

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
roztwór do wstrzyknięć insulin
Dawka
40 j.m./ml
Ilość
1 fiol.a 1ml
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: PLIVA PHARMACEUTICAL INDUSTRY INCORPORATED

Ins. Insulrap SPP - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Alkohol

Należy unikać spożywania alkoholu przy jednoczesnym przyjmowaniu leków. W czasie kuracji krótkotrwałych należy unikać picia w ogóle, zaś w przypadku stałego zażywania – niekiedy można pić umiarkowanie, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Nie należy też nigdy popijać leków napojami alkoholowymi. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Ropień odbytu u niemowlaka

mam 2 m-c dziecko,15listopada w szpitalu mial nacinany ropien odbytu-leczenie-opatrunki,syntarpen.Pobrano wymaz z ropnia gdzie dn19wysly wyniki-1(Eschericha coli.2Klebsiella pneumoniae spp pneumonie,(+nacje) zalecono przyjmowanie w domu 2 razy dziennie Bactrim i pielegnacje miejsca po zabiegu.W JAKI SPOSOB NIE DOPOSCIC DO NAWROTU ROPNIA,JAK POSTEPOWAC Z BAKTERIA W ORGANIZMIE kLEBSIELLA,JAK...

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Insulin humanum

  Jest to insulina ludzka. Może być neutralna, izofanowa, dwufazowa. Działanie insuliny polega na regulowaniu metabolizmu glukozy, ma dodatkowo właściwości anaboliczne i antykataboliczne. Stosowane są w cukrzycy u chorych wymagających stosowania insuliny oraz w cukrzycy ciężarnych. Różnią się czasem i szybkością działania.

  Dostępne opakowania
  Ins. Insulrap SPP

  Ins. Insulrap SPP

  roztwór do wstrzyknięć insulin - 1 fiol.a 1ml - 40 j.m./ml
  PLIVA PHARMACEUTICAL INDUSTRY INCORPORATED