Infectoscab 5%

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
krem
Dawka
0,05 g/g
Ilość
30 g (tuba)
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: INFECTOPHARM ARZNEMITTEL UND CONSILIUM

Pytania do farmaceuty

Zakażenia świerzbowcem

Szanowni Państwo, u mojej rodziny wykryto zakażenie świerzbowcem. Jednocześnie mi, oraz partnerowi dwóch różnych lekarzy przepisało różne środki - chłopak dostał receptę na maść siarkową, natomiast ja na podobno skuteczniejszy Infectoscab. Wczoraj zaczęliśmy kurację maścią siarkową, jednak jutro chcielibyśmy zastosować Infectoscab. Czy byłoby wskazane kontynuowanie terapii maścią siarkową? Boję się, że może ona zniwelować działanie Infectoscabu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Świerzb w ubraniach i pościeli

witam, mam pewne pytanie, które mnie cały czas nurtuje. Pod koniec listopada miałam świerzb. Wyleczyłam się infectoscabem i natychmiast na następny dzień po posmarowaniu, musiałam pilnie wyjechać na miesiąc. Czy po miesiącu, jest możliwe, że świerzb jeszcze siedzi w ciuchach lub pościeli? Oczywiście będę prała te rzeczy wszystkie, ale obawiam, że ponownie dostanę tę okropnej choroby, ponieważ pilnie wyjeżdżając, nie miałam jak wyprać rzeczy. Proszę o szybką odpowiedź, gdyż bardzo mi zależy.

Stosowanie kremów przy nużycy

Witam. Przez długi czas stosowałem różne kremy w trakcie leczenia nużycy. Pod koniec leczenia min. Infectoscabem po kolejnym posmarowaniu twarzy skóra w okolicach nosa i nad ustami ( wąsami ) zaczęła dziwnie się ''zachowywać'', bardzo podobne uczucie do schodzenia znieczulenia podczas wizyty u stomatologa, coś w rodzaju odrętwienia skóry. Stan ten trwa już dobrych kilka dni. Czy mam powody do niepokoju oraz czy skóra z czasem się zregeneruje ?

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Permethrinum

  Dostępne opakowania
  Infectoscab 5%

  Infectoscab 5%

  krem - 30 g (tuba) - 0,05 g/g
  INFECTOPHARM ARZNEMITTEL UND CONSILIUM
  Infectoscab 5%

  Infectoscab 5%

  krem - 30 g (tuba) - 0,05 g/g
  INFECTOPHARM ARZNEMITTEL UND CONSILIUM
  Infectoscab 5%

  Infectoscab 5%

  krem - 60 g (tuba) - 0,05 g/g
  INFECTOPHARM ARZNEMITTEL UND CONSILIUM
  Powiązane artykuły
  Pełzakowica

  Entamoeba histolytica - zdjęcia

  Entamoeba histolytica - zdjęcia

  Zdjęcia Entamoeba histolytica Pełzakowica przy nieodpowiednim leczeniu farmakologicznym może zakończyć się śmiercią.

  Choroby zakaźne i pasożytnicze

  Klebsiella pneumoniae

  Klebsiella pneumoniae

  Wygląd wyhodowanych klebsiella pneumoniae Klebsiella pneumoniae wyhodowane na agarze MacConkeya.

  Glistnica - przebieg zakażenia, objawy i leczenie

  Pasożyt glisty ludzkiej

  Pasożyt glisty ludzkiej

  Zdjęcie glisty ludzkiej Inwazje i powikłania glistnicy spowodowanej obecnością glisty ludzkiej, powodują ok. 20 tysięcy zgonów rocznie na całym świecie.

  Choroby zakaźne i pasożytnicze

  Dżuma - rodzaje, rozpoznanie i leczenie, profilaktyka, broń biologiczna

  Dżuma, znana także jako zaraza morowa, mór i czarna śmierć, to ostra bakteryjna choroba zakaźna. Występuje w Afryce, Azji i obu Amerykach. Wywołują ją bakterie Yersinia pestis, których nosicielami są szczury i inne gryzonie. Człowiek zaraża się przez...

  Owsica - czym jest, objawy, leczenie

  Wędrówka owsika po ludzkim organiźmie

  Wędrówka owsika po ludzkim organiźmie

  Poruszanie się owsika po ludzkim organizmie Dostanie się do organizmu człowieka owsika spowodowane jest połknięciem jaja. Owsik wędruje po organiźmie aż do jelita grubego.

  Normy laboratoryjne

  Glistnica - normy

  Glistnica jest to choroba pasożytnicza. Zarażenie ulega poprzez jaja pasożyta w wyniku nieodpowiedniej higieny. Objawy wynikające z zarażenia glistą ludzką obejmują głównie dolegliwości układu oddechowego i pokarmowego. Diagnozowanie glistnicy następuje...