Glukoza (Rec.)

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek
Dawka
-
Ilość
80 g
Typ
Refundacja
Nie
Producent: FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENUS"

Pytania do farmaceuty

Nietolerancja glukozy

Witam! Mam problem od kilku lat z poziomem cukru i nietolerancją glukozy. Robiłam jakiś czas temu krzywą cukrową i byłam u diabetologa ,który stwierdził u mnie nietolerancje glukozy i kazał mi mierzyc cukier po posiłkach , nic poza tym mi nie powiedział co i jaką mam stosować dietę....

Odpowiada Lek. Magdalena Parys Lek. Magdalena Parys i 1 inny specjalista

Czy zasadne jest podanie leku Siofor500?

Proszę o interpretacje wyników krzywej cukrowej: brak ciąży, lat 35 glukoza 4,99mmol/l glukoza 6,19mmol/l glukoza 6,38mmol/l Immunochemia: insulina 3,6uU/ml insulina 53,01uU/ml insulina 53,36uU/ml. Czy zasadne jest podanie leku Siofor500.

Krzywa glukozy na czczo i po 2 godzinach

Robiłam krzywą glukozy na czczo 87 po 2 godzinach 65 Wyczytałam później, że sama glukoza nic nie powie i zrobiłam kilka dni później badanie na czczo glukozy wyszło 100, a insulina 15,89. Ginekolog powiedział mi, że dziwne jest dla niego szybkie 'zjedzenie' glukozy po 2 godzinach i że on nie widzi nic w tym złego, jednak z racji, że cały czas...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Glucosum

  Glukoza to związek organiczny, monosacharyd. Znajduje zastosowanie w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie do badania krzywej cukrowej. W postaci tabletek służy do wyrównania spadku glukozy spowodowanego hipoglikemią poinsulinową. Stosuje się ją w postaci 5 lub 10% roztworu do infuzji w [odwodnieniu]9https://portal.abczdrowie.pl/jak-przeciwdzialac-odwodnieniu) hiperosmicznym i izoosmicznym.

  Dostępne opakowania
  Glukoza (Rec.)

  Glukoza (Rec.)

  proszek - 80 g
  FARMACEUTYCZNO-CHEMICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENUS"