Fastum

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
żel
Dawka
0,025 g/g
Ilość
120 g (dozownik)
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: FORFARM SP. Z O.O.

Interakcje z żywnością

Na czczo/po posiłku

Przyjęcie leku na czczo powoduje szybkie opróżnienie żołądka, co z kolei prowadzi do natychmiastowego wzrostu stężenia leku we krwi. Dzięki temu pacjent zaczyna odczuwać poprawę. Natomiast przyjęcie lekarstwa po posiłku opóźnia opróżnianie żołądka, co wydłuża czas pasażu leku. Dowiedz się więcej o znaczeniu spożywania leków na czczo lub po posiłku.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Bóle nadgarstka a stosowanie maści Fastum

Witam! Od jakiegoś miesiąca mam problem z nadgarstkiem. Po wizycie u lekarza (chirurga) skierował mnie na RTG oraz kazał brać tabletki oraz smarować Fastumem albo taką podobną. Na tabletki nw czy sie zdecydować, ponieważ trenuję, a diclac jednak jest mocnym lekiem, ale nie chodzi teraz o to. ...zdjęcie RTG według chirurga nic nie pokazuje, może i tak, ale ja zauważyłem na nim pewną "plamę", która nachodzi na inną kość. ..czy to moze być złamanie bądź przesunięcie kości, a właściwie małej kostki?

Ból kolana podczas skoku

Jednym z elementów mojego treningu są podskoki itp. Podczas jednego z nich przy "lądowaniu" poczułem ból w lewym kolanie, dokładnie nad rzepką. Nie pojawił się żaden obrzęk ani zasinienie. Stosowałem żel FASTUM, zakupiłem stabilizator i zaprzestałem treningu na trzy tygodnie. Niestety...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Fastum - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Ketoprofenum

  Niesteroidowy lek przeciwzapalny wykazujący działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Jego działanie polega na hamowaniu cyklooksygenazy COX 1 i 2. Stosuje się go w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, zmianach pourazowych stawów, więzadeł i torebek stawowych. Wykorzystuje się go również w leczeniu bólu różnego pochodzenia o umiarkowanej sile, przy bolesnym miesiączkowaniu.

  Dostępne opakowania
  Fastum

  Fastum

  żel - 120 g (dozownik) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 70 g (dozownik) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 50 g (tuba) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 60 g (tuba) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 70 g (tuba) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 60 g (dozownik) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.
  Fastum

  Fastum

  żel - 60 g (tuba) - 0,025 g/g
  FORFARM SP. Z O.O.