Efferalgan

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
czopki doodbytnicze
Dawka
0,6 g
Ilość
10 czop.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: UPSA LABORATOIRES

Efferalgan - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Alkohol

Należy unikać spożywania alkoholu przy jednoczesnym przyjmowaniu leków. W czasie kuracji krótkotrwałych należy unikać picia w ogóle, zaś w przypadku stałego zażywania – niekiedy można pić umiarkowanie, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Nie należy też nigdy popijać leków napojami alkoholowymi. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Inne produkty spożywcze

Przyjmując leki, należy pamiętać, by zwrócić szczególną uwagę na produkty, które mogą przyczynić się do powstania niebezpiecznych interakcji z medykamentami. Przeczytaj pełny opis interakcji leków z innymi produktami żywnościowymi.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Zespół zatkowo-oskrzelowy i kaszel

Dobry wieczór. Od dwóch tygodniu ponad mam uporczywy kaszel. Lekarz zdiagnozował zespół zatokowo- oskrzelowy. Od 4 dni przyjmuję Bioracef 500mg oraz Efferalgan z Codeiną. Niestety po lekach czuję się spowolniona i mam zawroty głowy. Jest to dość męczące, zwłaszcza w momencie, kiedy chcę się uczyć. Poza tym martwi mnie działanie uboczne tych leków. Kaszel nadal jest, mokry, momentami uporczywy. Czy powinnam kontynuować przyjmowanie Efferelganu? Z...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Paracetamolum

  Substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. W ośrodkowym układzie nerwowym hamuje działanie prostaglandyn - związków biologicznie czynnych odpowiedzialnych m.in. za podwyższenie ciepłoty ciała i zwiększenie wrażliwości na bodźce bólowe. Substancja lecznicza stosowana jest w przypadku bólów o słabym i umiarkowanym nasileniu.

  Dostępne opakowania
  Efferalgan

  Efferalgan

  czopki doodbytnicze - 10 czop. - 0,6 g
  UPSA LABORATOIRES
  Efferalgan

  Efferalgan

  roztwór doustny - 90 ml - 0,03 g/ml
  UPSA LABORATOIRES
  Efferalgan

  Efferalgan

  tabletki - 20 tabl. - 0,5g+0,03g
  UPSA LABORATOIRES
  Efferalgan

  Efferalgan

  czopki doodbytnicze - 12 czop. - 0,08 g
  UPSA LABORATOIRES