Diffusil Care

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
-
Dawka
-
Ilość
150 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: TEAM 4 YOU PL SP.Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Diffusil Care - ulotka preparatu

Diffusil Care - skład

Niezwykle skuteczny preparat do oczyszczania włosów i skóry głowy ze wszy na bazie olejów silikonowych i naturalnych – nie zawiera środków owadobójczych. Produkt zawiera także (1)Witaminę E, która dba o wrażliwą skórę, (2)Olej andiroba, który pochodzi z lasów deszczowych Amazonii i znany jest ze swoich właściwości odstraszających owady, oraz (3)Olejek z drzewa herbacianego, który odstrasza insekty, jednocześnie chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Diffusil Care - dawkowanie

Aplikować na suche włosy, na całą ich długość aż po cebulki. Dobrze wmasować, tak aby preparat pokrył całą powierchnie włosów. Pozostawić na 30 minut, następnie dokładnie umyć włosy ulubionym szamponem. Zalecane jest dwukrotne umycie włosów. Aplikację należy powtórzyć po 8 dniach.

Diffusil Care - środki ostrożności

S23 Nie wdychać rozpylonej cieczy. S46 W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. S 51 Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem: Nie wystawiać na działanie słońca i temperatury powyżej 50 ° C. Nie przebijać pojemnika ani nie wrzucać do ognia nawet po jego opróżnieniu. Nie rozpylać w kierunku płomieni ani rozgrzanych elementów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od źródeł zapłonu – Nie palić tytoniu podczas aplikacji. Unikać kontaktu z oczami. Puste opakowanie wyrzucić do pojemnika na śmieci.

Diffusil Care - działania niepożądane

Nie stwierdzono działań niepożądanych.

Diffusil Care - ciąża i karmienie piersią

Preparat może stosować cała rodzina, dzieci, dorośli, kobiety w ciąży oraz karmiące.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Diffusil Care

  Diffusil Care

  150 ml
  TEAM 4 YOU PL SP.Z O.O.