COLLAGEN LA PURE FACE Żel

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
-
Dawka
-
Ilość
200 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

COLLAGEN LA PURE FACE Żel - ulotka preparatu

COLLAGEN LA PURE FACE Żel - opis

Niedostateczna produkcja kolagenu, która prowadzi do przedwczesnej degeneracji tkanek miękkich. Zmniejszanie ilości kolagenu w organizmie i zmiany jego biochemii powodują nasilenie procesów jego degradacji. Postępujący wraz z wiekiem proces utraty kolagenu nasila utratę masy kostnej i przyspiesza proces osteoporozy. Deficyt kolagenu będącego fundamentem nie tylko kości, ale także skóry, paznokci, wiązadeł, ścięgien, stawów, naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz systemu naprawczego i układu odpornościowego prowadzi do przedwczesnego procesu starzenia się.

COLLAGEN LA PURE FACE Żel - skład

Aqua - woda, kolagen - naturalny, bioaktywny kolagen, w którym cząsteczka zachowuje naturalną strukturę lewoskrętnej superhelisy. Elastin - obok kolagenu, najważniejsze białko biogenne występujące w skórze. Zapewnia rozciągliwość i sprężystość skóry. Wykazuje właściwości nawilżające. Lactic Acid - przyspiesza złuszczanie martwych warstw naskórka (działanie peelingu). Proces ten zapoczątkowuje odbudowę komórek głębiej położonych, a także pobudza produkcję kolagenu 
i elastyny. Kwas mlekowy działa również, jako nośnik cząsteczek w głąb skóry. Zwiększa on wchłanianie substancji odżywczych, witamin. Caprylyl Glycol lub Ethylparaben, Methylparaben, Propyhparaben. 

COLLAGEN LA PURE FACE Żel - dawkowanie

W warunkach domowych: na świeżo umytą, lekko wilgotną skórę twarzy nanieść niewielką ilość żelu i lekko wklepać opuszkami palców, najlepiej rano i wieczorem. Dla lepszego efektu kosmetycznego zaleca się przed aplikacją żelu zastosowanie ciepłego kompresu w celu podniesieni temperatury skóry twarzy, co przyśpiesza rozpad cząsteczki kolagenu na mniejsze elementy i przeniknięcie do naskórka. Czas wchłaniania waha się od 10 do 15 minut, po całkowitym wchłonięciu można zastosować ulubiony krem a nawet wykonać pełen makijaż.

W gabinecie: należy zwilżyć skórę twarzy wodą termalną, następnie rozprowadzić niewielką ilość żelu i wykonać zabieg, ciepło wytworzone w toku masażu sprzyja rozpadowi cząsteczki kolagenu na mniejsze elementy i szybszemu wniknięciu w naskórek. Po wchłonięciu się kolagenu, należy kontynuować masaż „na sucho” lub użyć dowolnego środka poślizgowego.

Do przygotowania skóry na przyjęcie kolagenu w pozostałych zabiegach poleca się użycie Wapozonu w celu nawilżenia i ogrzania skóry lub ciepłego kompresu i wody termalnej.

 

COLLAGEN LA PURE FACE Żel - środki ostrożności

Nie stosować na otwarte rany.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  200 ml
  COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.
  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  125 ml
  COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.
  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  30 ml
  COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.
  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  50 ml
  COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.
  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  COLLAGEN LA PURE FACE Żel

  5 ml
  COLLAGEN LA PURE GROUP S.C.