Coffepirine /od bólu głowy/

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki
Dawka
0,45g+0,05g
Ilość
8 tabl.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: MARCMED SP.Z O.O.

Coffepirine /od bólu głowy/ - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Silne migreny u 23-latki a stosowanie leków

"Codzienne bóle głowy i migrena występująca od dziecka" Zdarza się że przy silnej migrenie brałam 2xsolpadeine rozpuszczalną.Teraz dostałam coffecorn+apo-napro ale biorę je tylko przy napadzie migrenowym.Na codzienne bóle głowy o charakterze jednostajnym nie biorę nic.Teraz,po 7 dniach brania leku sirdalud odczuwam znaczną poprawę,od 6 dni nie miałam migreny ani tego bólu umiarkowanego-codziennego.Co...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Coffepirine /od bólu głowy/ - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Acidum acetylsalicylicum, Coffeinum

  Kwas acetylosalicylowy, kofeina – mieszanina substancji leczniczych o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Kwas acetylosalicylowy to niesteroidowy lek przeciwzapalny wykazujący także działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Jest nietoksyczną pochodną toksycznego kwasu salicylowego. Kofeina sama nie wykazuje działania przeciwbólowego, jednak dodana do leku przeciwbólowego, w tym przypadku kwasu acetylosalicylowego, znacznie wzmacnia jego działanie przeciwbólowe.

  Dostępne opakowania
  Coffepirine /od bólu głowy/

  Coffepirine /od bólu głowy/

  tabletki - 8 tabl. - 0,45g+0,05g
  MARCMED SP.Z O.O.