Cera flava (Rec.)

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
podłoże
Dawka
-
Ilość
100 g
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: GALFARM - LAB.GALEN.CEFARM KRAKÓW

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Cera flava (Rec.) - ulotka preparatu

Cera flava (Rec.) - opis
Cera flava jest surowcem farmaceutycznym przeznaczonym do wytwarzania preparatów leczniczych w zakresie receptury aptecznej. Stosowany jako surowiec pomocniczy: składnik podstawowy podłoża lub podstawa plastrów (emplastra), przylepców (collemplastra), jako składowa podłoża maści bezwodnych i uwodnionych, czopków (suppositoria), emulsji w/o (emulsiones), mazideł olejowych (olimenta) I innych form farmaceutycznych.Stosowany do utwardzania zbyt rzadkich maści, np. z Methylum salicylicum, bądź do wyrównywania punktu topnienia czopków, np. z Chloralum hydratum.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Cera flava

  Wosk żółty to środek kosmetyczny, a także składnik podłoży maściowych stosowanych w maściach, kremach i pastach zarówno recepturowych, jak i fabrycznych. Połączony na ciepło z wazeliną żółtą tworzy jedno z najbardziej popularnych tradycyjnych podłoży maściowych.

  Dostępne opakowania
  Cera flava (Rec.)

  Cera flava (Rec.)

  podłoże - 100 g
  GALFARM - LAB.GALEN.CEFARM KRAKÓW