Bioracef

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
proszek do przygotowania zawiesiny doustnej
Dawka
0,125 g
Ilość
10 toreb.
Typ
Na receptę Rp
Refundacja
Nie
Producent: BIOTON S.A.

Bioracef - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Interakcje z żywnością

Na czczo/po posiłku

Przyjęcie leku na czczo powoduje szybkie opróżnienie żołądka, co z kolei prowadzi do natychmiastowego wzrostu stężenia leku we krwi. Dzięki temu pacjent zaczyna odczuwać poprawę. Natomiast przyjęcie lekarstwa po posiłku opóźnia opróżnianie żołądka, co wydłuża czas pasażu leku. Dowiedz się więcej o znaczeniu spożywania leków na czczo lub po posiłku.

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Czy antybiotyk Bioracef zmniejsza działanie plastrów Evra?

Czy antybiotyk Bioracef amniejsza działanie plastrów Evra? Jeśli tak, to w jaki sposób? W ulotce Bioracefu jest napisane, że może wpływać na skuteczność doustnych środków antykoncepcyjnych, a Evra doustna nie jest. W ulotce Evry jest zamieszczona informacja, że skuteczność plastrów mogą obniżać antybiotyki z grupyampicylin, ryfampicyn, gryzeofulwin, tatracyklin. Cefalosporyny nie zostały wymienione. Czy mam się czym przejmować, jeśli współżyłam...

POKAŻ WIĘCEJ

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Bioracef - Zamienniki

Dla tego produktu znaleziono preparaty, które możesz stosować zamiennie w terapii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Substancja czynna

  Cefuroximi axetilum

  Dostępne opakowania
  Bioracef

  Bioracef

  proszek do przygotowania zawiesiny doustnej - 10 toreb. - 0,125 g
  BIOTON S.A.