Akutol stop jodin spray

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
opatrunek elastyczny w aerozolu
Dawka
-
Ilość
60 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: AVEFLOR A.S.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Akutol stop jodin spray - ulotka preparatu

Akutol stop jodin spray - opis
AKUTOL STOPJODIN spray przeznaczony jest do tamowania krwawienia i do opatrywania drobnych ran powierzchniowych skóry.
Akutol stop jodin spray - dawkowanie
Przed użyciem wstrząsnąć. Pojemnik należy trzymać pionowo dnem w dół. Preparat aplikuje się naciskając rozpylacz nad opatrywanym miejscem z odległosci 15 - 20 cm od powierzchni ciała. Aplikować powierzchnię opatrywanego miejsca w ilości odpowiadającej wielkości opatrywanej powierzchni. Rozpylanie przez 2 sekundy pozwala nanieść około 1 g preparatu, co wystarcza na opatrzenie około 5 cm kw. rany. W razie konieczności można zabieg powtórzyć po wcześniejszym ostrożnym oczyszczeniu opatrywanego miejsca. W celu utrwalenia powstałego hydrożelu zastosować Akutol spray opatrunek elastyczny.
Akutol stop jodin spray - przeciwwskazania
Preparatu AKUTOL STOPJODIN spray nie stosować w przypadku nadwrażliwosci na jod lub pozostałe składniki pomocnicze. Zwiększoną ostrożność zachować w przypadku chorób tarczycy, zaburzeń czynnosci nerek, w okresie ciąży, laktacji oraz u małych dzieci.

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Akutol stop jodin spray

  Akutol stop jodin spray

  opatrunek elastyczny w aerozolu - 60 ml
  AVEFLOR A.S.