Akutol

Akutol
zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
opatrunek elastyczny w aerozolu
Dawka
-
Ilość
60 ml
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Akutol - ulotka preparatu

Akutol - skład

Akutol spray 60 ml. Aerozol do stosowania na skórę.

Charakterystyka: Elastyczny opatrunek ochronny. Preparat przeznaczony do opatrywania ran, małych otarć i ran ciętych. Nie jest przeznaczony do ran krwawiących. Odporny na zmywanie, a jednocześnie elastyczna warstwa ochronna preparatu nie krępuje swobody ruchu. Zmywa się z powierzchni skóry alkoholem.

Sposób użycia: Powierzchnie rany dokładnie oczyścić i osuszyć. Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem. Skierować otwór spustu na ranę i rozpylać cienką warstwę z odległości około 15 cm. Stosuje się miejscowo, zewnętrznie.

Ostrzeżenia: należy zachować ostrożność podczas stosowania w okolicy oczu i błon śluzowych. Nie wdychać substancji lotnych podczas nakładania aerozolu. Zaprzestać stosowania w razie wywołanego preparatem podrażnienia skóry.Opakowanie pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi i nagrzaniem powyżej 50 st. Nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, nawet po opróżnieniu. Nie rozpylać bezpośrednio na ogień ani materiały rozżarzone. Produkt łatwopalny! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.                  PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA BEZPIECZNY DLA OZONU!

Okres przydatności do użycia: 3 lata - data podana na dnie pojemnika. 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturach 10-25 st.C.

Skład: Ethanolum denaturatum, Dimethyletherum, Copolymerum acrylatum, Dioxacyclopentanum, Nitrofuralum.

Przedstawiciel podmiotu odpowiedzialnego na Polskę:

Salus International Sp. z o.o. , ul. Pułaskiego 9, 40-273 Katowice. +32 788 00 00 www.akutol.com.pl

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podziel się na Facebooku
  Zapytaj o lek

  za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Wykwalifikowani farmaceuci

  farmaceutów jest teraz online

  0/500
  Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

  Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

  Dostępne opakowania
  Akutol

  Akutol

  opatrunek elastyczny w aerozolu - 60 ml
  SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.