Acenol cum Coffeino

zobacz opinie o produkcie »
Cena
-
Forma
tabletki
Dawka
0,25g+0,08g
Ilość
20 tabl.
Typ
Bez recepty
Refundacja
Nie
Producent: FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA"

Acenol cum Coffeino - Interakcje

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Najczęściej wykryto interakcje z preparatami:

Zobacz wszystkie »

Pytania do farmaceuty

Nikt nie zadał jeszcze żadnych pytań dotyczących tego preparatu. Możesz zadać bezpłatne pytanie farmaceucie. Napisz własne pytanie lub wybierz jedno z poniższych:

Acenol cum Coffeino - ulotka preparatu

Acenol cum Coffeino - opis
- ból głowy, migrena, bóle zębów, bóle w przebiegu zapalenia zatok obocznych nosa, bóle mięśniowe, stawowe, kostne, bóle w przebiegu półpaśca, zapalenia korzonków nerwowych i rwy kulszowej, stany przeziębieniowe, grypa
Acenol cum Coffeino - skład
- paracetamol 250mg - coffeinum - natrium benzoicum 80mg
Acenol cum Coffeino - przeciwskazania
- alergia na lek, ciężkie zaburzenia czynności wątroby i nerek, nadciśnienie tętnicze, ciąża
Acenol cum Coffeino - działania niepożądane
- stosowany przez dłuższy czas lub przedawkowany może spowodować upośledzenie czynności wątroby, nerek trombocytopenię, methemoglobinemię

Kategorie preparatu

Ten preparat należy do kategorii:

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Podziel się na Facebooku
    Zapytaj o lek

    za darmo

    • Odpowiedź w 24 godziny
    • Bez żadnych opłat
    • Wykwalifikowani farmaceuci

    farmaceutów jest teraz online

    0/500
    Uzupełnij treść pytania o ewentualne dodatkowe szczegóły i kliknij "Wyślij pytanie".

    Informacje dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o produkcie pobrane zostały z bazy KS-BLOZ i nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane ani wykorzystywane bez zgody producenta bazy KS-BLOZ, firmy KAMSOFT S.A.

    Substancja czynna

    Paracetamolum, Coffeinum et natrii benzoas

    Dostępne opakowania
    Acenol cum Coffeino

    Acenol cum Coffeino

    tabletki - 20 tabl. - 0,25g+0,08g
    FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA"
    Powiązane artykuły
    Leki i suplementy

    Paracetamol nie zawsze bezpieczny

    Paracetamol nie zawsze bezpieczny

    W ostatnich dniach Polską wstrząsnęła wiadomość o śmierci 60-letniego mężczyzny, który zmarł z powodu przedawkowania paracetamolu. Polacy niestety przodują w przyjmowaniu leków bez recepty. Swoją codzienną dietę uzupełniają lekami przeciwbólowymi, a rocznie...

    Nurty psychoterapeutyczne

    Zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w chorobach somatycznych

    Wpływ ciała na psychikę to sprawa dość oczywista - nikt, kogo bardzo boli ząb czy głowa, nie potrafi być w świetnym humorze i tryskać energią. Tę zależność bardzo łatwo zaobserwować. Zależność przeciwna, choć nie tak oczywista, też jest bardzo istotna....

    Ból głowy - przyczyny, objawy, rodzaje, leczenie

    Kilka rad, jak pozbyć się bólu głowy

    Kilka rad, jak pozbyć się bólu głowy

    Tabletki Pierwsze, co robią ludzie, gdy nadchodzi atak migreny, to połknięcie tabletki. Istnieje jednak wiele innych, naturalnych sposobów na to, by pozbyć się bólu głowy. Za pomocą ziół, medycyny alternatywnej czy prostych, domowych sposobów możesz kontrolować...

    Newsy

    Producent Nurofenu ukarany za wprowadzanie konsumentów w błąd

    Brytyjski producent przeciwbólowego leku Nurofen został ukarany karą grzywny równą ponad 3.5 milionów dolarów australijskich za wprowadzenie w błąd konsumentów australijskich. Producent zapewniał, że lek będzie wykazywał przeciwólowe działanie w ściśle...

    Leki i suplementy

    GIF wycofał z obrotu na terenie całego kraju Febrisan

    GIF wycofał z obrotu na terenie całego kraju Febrisan

    Główny Inspektorat Farmaceutyczny poinformował o wycofaniu z obrotu na terenie całego kraju produktu leczniczego Febrisan, proszku musującego o numerze serii 373648 i dacie ważności 01.2019. Lek stosuje się najczęściej w przeziębieniach. Wycofanie Decyzję...

    Leki i suplementy

    Objawy przedawkowania ibuprofenu

    Objawy przedawkowania ibuprofenu

    Mieszkańcy Polski coraz częściej sięgają po żele przeciwbólowe i leki doustne z ibuprofenem w składzie. W samym tylko lipcu br. sprzedano ponad 1,5 mln tubek i ponad 3,5 mln opakowań leków. Jakie preparaty są najpopularniejsze? To m.in. Nurofen Express,...

    Stomatologia - działy, najczęstsze zabiegi

    Suchy zębodół - charakterystyka, przyczyny, objawy, leczenie, profilaktyka

    U niektórych pacjentów, którzy przeszli zabieg ekstrakcji zęba, może pojawić się tzw. suchy zębodół, czyli poekstrakcyjne zapalenie zębodołu. Jest to najczęściej występujące powikłanie po wyrwaniu zęba. Dolegliwość ta pojawia się u 1-5% pacjentów, 2-3...

    Neuralgia nerwu trójdzielnego - przyczyny i objawy nerwobólu, diagnostyka i leczenie

    Nerw trójdzielny - objawy, przyczyny, leczenie

    Nerw trójdzielny to zespół nagłych i krótkich napadów bólu. Nerw trójdzielny dotyczy nerwu czaszkowego, który jest największy. Nerwobóle nerwu trójdzielnego mogą pojawiać się jednorazowo, ale mają także tendencję do nawracania. Jakie są najczęstsze objawy...

    Katar - rodzaje, leczenie, domowe sposoby

    Kontrola zakupu leków na katar

    Ministerstwo Zdrowia przygotowało nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zgodnie z którą zakup niektórych leków na katar ma zostać ograniczony do jednego opakowania. Wynika to z faktu, iż leki te coraz częściej wykorzystywane są przez młodzież...